Ako navrhnúť dom pripravený na večierok


, dokonalý hostiteľ a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Toronto Space, Plánovač High-End Jeffry Roick nie je cudzí pre celebrity a celebrity pre anglické licenčné poplatky. Možno je teda len prirodzené, že jeho vlastný domov, ktorý zdieľa s partnerom Jamie Temosom, učiteľom, je vždy pripravený privítať hostí.

Priestranný dom je tekutý a plný konverzácií, ktorý je ďaleko od starnutia bungalov v Midtown Toronto, pár sa prvýkrát stretol v roku 2004. S pomocou miestneho dizajnéra Allen Chan of Designagency sa dom s rozlohou 4 800 štvorcov Otvorené, elegantné miestnosti, ktoré sa prerušili s vynikajúcimi nálezmi Art a Art Deco. Prekliknite a objavte niektoré prvky, vďaka ktorým je tento domov tak dokonale pozývajúci.

Dodatok druhej úrovne si zachováva moderný vzhľad v polovici storočia, pričom pridáva potrebné štvorcové stopy a dotyk súčasnej príťažlivosti. “Vyrastal som v polovici 60. rokov, takže sa mi veľmi páčila pôvodná estetika domu,” vysvetľuje Jeffry. “Chceli sme si zachovať jeho integritu.”

Aj keď je tu dostatok posedenia a veľa miest na nastavenie nápojov, dýchacia miestnosť medzi kúskami uľahčuje miešanie. Expanzívny vonkajší výhľad dodáva do priestranného pocitu.

Plávajúca medzi priľahlými jedálňami a obytnými priestormi, rotujúci krb z nehrdzavejúcej ocele rozdeľuje tieto dve zóny a pri vstupe do domu chytí oči hostí. Veľkorysé okná a sklenené dvere nechali stranu plynulo prúdiť z jedálenského stola na záhradu.

Kombinácia stôl Saarinen v polovici storočia a artičokovej lampy, žiariaca art deco váza a súčasné umenie dáva viacúčelovej Denovi, že druh neočakávaných odvolacích hostí bude hovoriť dlho po skončení strany. Steny a pekný krb vytvárajú útulnú atmosféru – ideálne pre menšie zhromaždenia.

„Naozaj som sa začal zamilovať do nábytku a dizajnu Art Deco, keď som skúmal Carlu,“ hovorí Jeffry, kľúčový hráč za obnovením priestoru udalosti. Počíta túto vysokú drevenú kredenzu v obývacej časti ako jeden z jeho obľúbených kúskov v bohatom štýle. Art Deco Tea Set (vľavo hore) je ďalším zaujímavým prízvukom.

Jeffry a Jamieho spálňa – jedna z troch v domácnosti – kombinuje bohaté detail s upokojujúcou atmosférou, vďaka čomu je dokonalým ústupom po noci hosťovania. Posteľ sánok v štýle Art Deco a klenuté nástenné stolov zvyšujú priestor, zatiaľ čo neutrálna paleta a dekorácia s prívodom udržiavajú veci vyrovnané.

Zatiaľ čo hostia sú pozvaní, aby obdivovali všetky posledné detaily vo verejných priestoroch domu, Jeffry a Jamie chceli, aby sa ich hlavný kúpeľ stal únikom podobným kúpeľom. Dvojitá márnosť má čistý a ľahký vzhľad, zatiaľ čo potopená vaňa ponúka výhľady cez svetlíky nad hlavou. Stena z bielej mramorovej dlaždice Zebra dodáva hit drámy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *