Život v Ríme – exkurzia Bulgariho dedičstva Collection


Just Aware (Americká Association Ženská asociácia Rím) mala privilégium brať trochu (len dvadsať členov) osobnú exkurziu Bulgariho dedičstva.

I rsvpped minútu som skontroloval pozvanie.

Nebol som vo vnútri obchodu s ohľadom na to, že Renovácia Petra Maríno. Jedného rána, keď som bol behať pomocou Condotti na moju metódu na prenájom nehnuteľnosti Borghese Park, som pozitívny, že som videl dizajnéra ísť von z obchodu. Kto iný by použil tento odev o 8:30 ráno, v Ríme?

Bulgari bola založená Sotirios Bulgaris v Ríme sto a pred tridsiatimi rokmi. Zber dedičstva je udalosťou tejto histórie. Existuje viac ako šesťsto špeciálnych kusov. Šperky, hodinky, príslušenstvo, ako aj výkresy sa vytvorili počas roky výskumnej štúdie, ako aj archívne práce. Bulgari získal späť hodnotu kusov z aukcií, ako aj osobné zbierky.

Zatiaľ čo Bulgari je súčasťou francúzskeho high-end po celom svete Powerhouse LVMH, DNA podnikania je Roman.

DOMUS indikuje dom v latinčine, ako aj v tejto oblasti (nachádza sa na druhom poschodí), kde objavíte kúsky z kolekcie dedičstva.

Obchod je nádherný. Marino, ovplyvnený pantheon, ako aj iné rímske majstrovské diela, modernizovali vlajkovú loď bez toho, aby ju odišlo z jeho histórie, rovnako ako kúzlo.

Foyer na prvom poschodí. V tomto kruhovom priestore kývosti na panteóne.

Zadné schody, ktoré spôsobujú domusa. Tento vzor.

Toto poschodie, ako aj ten tabuľka. Žiadne slová.

Tu je fotografia, ktorú som vzal na podlahu, takže môžete vidieť komplexné obklady. Ohromujúci. Sledoval som, keď som to videl.

Caterina Riccardi, Bulgari Značkové dedičstvo Špeciálne projekty, opisuje spojenie medzi kolekciou dedičstva, ako aj večným mestom. Pani Riccardi bola pomocou Condotti Store Manager už viac ako tridsať rokov. Jej exkurzia bola vynikajúca, informatívna, ako aj zábavná.

Tento prívesok Sapphire bol z osobného kolektora v štátoch. Buďte stále, moje srdce.

Richard Burton, keď povedal: “Jediné talianske slovo Elizabeth chápe je bulhari.” Burton poskytol Taylor tento Sapphire, ako aj diamantový náhrdelník, rovnako ako zvuk pre jej Fortiheth narodeniny. Herečka Jessica Chastin použila slávny prívesok na filmovom festivale 2013 Cannes. Bola to prvou prvou osobou, ktorá nosila, že uvažuje o tom, že Taylor.

Od roku 1960 sa zlato vychutnávajte náramok s diamantmi, ako aj rubíny. Nemám rád hady, ale ja by som to urobil výnimkou.

To je len trochu chuť mimoriadnych kúskov v tejto zbierke. Bol som ovplyvnený farbou, návrhmi, ako aj remeslom.

Navštíviť. Rezervovať návštevu, kontaktujte: domvscondotti.visits@bulgari.com alebo +39 06 688101

Prvé tri fotografie: Bulgari.

Ďalšie fotografie: ja, rovnako ako môj iPhone.

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Desať rokov späť som prešiel do Ríma, TalianskoAPRIL 4, 2018IN “AGD”
Štýlová jednoduchosť – Paola Naver pre Crate & Barrelseptember 16, 2013in “Architektúra”
Projekt Monserrato – DenagePril 11, 2016in “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *