Aurora Osvetlenie predstavuje nový Connect.control Bluetooth múdre rozmanitosť


Skupina osvetlenia Aurora zaviedla úplne nový Connect.control Wise Osvetľovacia odroda, ktorá môže byť konfigurácia v minútach bez jednotlivcov, ktorí potrebujú nastaviť rozbočovač alebo stiahnuť aplikáciu …

Veľmi jednoduché múdry roztok, Connect.control môže byť využitý priamo z krabice – Nevyžaduje sa žiadne nastavenie! Operátori s technológiou Bluetooth môžu jednotlivci zvládnuť svoje osvetlenie len s diaľkovým ovládaním, vynikajúcou technikou, pretože to znamená, či je nainštalovaný v salóniku, jedálenský priestor alebo detská spálňa, niekto v domácnosti môže rýchlo nastaviť osvetlenie ich preferencie.

Diaľkové ovládače môžu byť zoskupené do každého priestoru, ako aj jednotlivci môžu získať prístup k šiestim farbám RGB, nastavte päť predprogramovaných scén, nastaviť jas alebo zmenu teploty farby z teplého na chlad.

Ekosystém Connect.control je vyvinutý okolo 4 úrovní ovládania, takže môžete začať s nastavenou úrovňou 1, ako aj potom rozšíriť systém, keď ste pripravení.

Úroveň 1: Produkty pracujú priamo z krabice s diaľkovým ovládaním
Úroveň 2: Do systému je možné pridať oveľa viac Connect.control.
Úroveň 3: Jednotlivci môžu zoskupovať svetlá, ako aj diaľkové ovládače, stále bez požiadavky na aplikáciu
Úroveň 4: Získajte prístup do aplikácie Aurora Ble, ktorý umožňuje jednotlivcom upravovať scény out-of-the-box 5 pripomenuté z diaľkového ovládania, podniknúť súkromné ​​zariadenia, produkujú rutiny tak, aby sa zmestili rutiny, ako aj získať prístup k Hudobný režim. Hudobný režim prináša svetlá na život, keď sa prehráva buď s mobilným telefónom používateľa alebo tým, že telefón v blízkosti reproduktora.

Pozrite sa na video nižšie a prejdite na www.auroralighting.com, kde nájdete oveľa viac informácií.

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Reddit
Linkovaný
Pinterest2
E-mail
Viac

Čudák
Vytlačiť

Skype
Tumblr

Telegram
Vrecko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *