Dni psieho leta


som jediná osoba, ktorá považuje za náročnú prácu, keď je horúca horúca a nie je tu a / c?

Skoršie v týždni to bolo tak zlé, cítil som sa neustály deň. Nemohol som to užívať Anymore a vo štvrtok vyšiel do Santa Marinella za denný výlet. Nakoniec, určitá úľava.

Santa Marinella
Nikdy som nebol počas hlavnej sezóny. Bola zabalená.

Moja obľúbená reštaurácia bola zatvorená, takže som sa snažil L’Acqua Marina, ktorý môj priateľ Elizabeth rád rád. Jedlo bolo chutné a pohľad nebol taký zlý.

Výhľad na more z reštaurácie L’Acqua Marina
Myslím, že v tomto auguste je oveľa viac turistov. To je skvelá správa pre hospodárstvo. Nie je to taká skvelá správa, ak ste miestny zaseknutý v Ríme. Prakticky všetko, čo nie je turisticky (napr. Suché čističe, novinový stánok, obľúbené reštaurácie). Je to najhoršie z oboch svetov. Nechápem sa potešiť “Tichý Rím”, pretože moja oblasť je zabalená s turistami.

Väčšina mojich priateľov je mimo mesta. Početné z mojich amerických priateľov expat ísť do štátov vidieť rodinu a moji talianski priatelia cestujú po celom svete.

Navyše je to príliš krvavé horúce robiť čokoľvek od 9:30 hod. Asi asi 5:30 p.m.

Viem, že to hovorím (musím sa dostať z Ríma v auguste) každý rok, ale toto leto zlomil ťavy späť. Zákon bol nedávno prešiel nedávno, ktorý umožnil miesta, ktoré slúžia “potravinám”, aby zostali otvorené ako neskoré, ako chcú namiesto toho, aby sa uzavreli o 2:00 hod 00

Dokonca aj pri zatvorení okien a ventilátor bude počuť týchto bláznov. Nemyslím si, že budem môcť premiestniť do nového domu, keď je moja zmluva v budúcom roku, ale nájdem miesto v horách alebo pri mori budúce leto. Som tak hotový.

Žiadny spánok + 100-stupňové teploty = jedna cranky osoba.

Ako sa vyrovnať s teplom?

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Cestovanie do Ríma? Potrebujete tieto apps.June 29, 2012in “Rím”
Buon Viaggio – Versilia, Tuscan Coastsseptember 26, 2012in “Art”
Víkendová inšpirácia – pohľad z positano.march 8, 2013in “Taliansko”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *