Zoznámte sa s záchrannými psami Meghan Markle v jej dome v Toronte


Prince Harry May sa môže vysporiadať s nejakou rigidnou konkurenciou v type dvoch záchranných psov herečky Meghan Markle, Bogart a Guy. Je zrejmé, že hviezda Fits (a Harryho podobný záujmu) je zasvätená jej pukanom; Glimps s jej krmivom na Instagrame odhaľuje niekoľko záberov od šteňa do dnešného dňa, ktoré sa uskutočnilo v jej byte v Toronte. Kliknutím na pohľad a nahliadnite do očarovaného života svojich domácich miláčikov doma.

Meghan nerobí žiadne kosti o svojom záväzku prijať záchrany, označovanie #Adoptdontshop pri publikovaní obrázkov jej dvoch psov, Bogartových aj Guy. Vstavaná lavica a stoličky z modu robia z tejto slnečnej paluby vhodným cieľom pre viac ako len jej špičáky.

Guy bol prijatý z útulku v Kentucky. Zdá sa, že sa usadil vo svojom novom dome v Meghanovom byte Toronto dosť dobre na tejto tkanej stoličke.

Bogart sa vyrába doma na Meghanovej pohovke, ktorá je vrstvená hodmi. Herečka rozdeľuje svoj čas medzi Kalifornia a Toronto, ako aj dekor má jedinečnú vibráciu Cali s ovčími, dlaňami, ako aj slouchovými, sklzovými bielymi pohovkami.

Meghan pravidelne búri na červenom koberci a tiež chápe jej metódu okolo obrázkového natáčania, takže nie je žiadnym prekvapením, že jej pooches zasiahla aj sartoriálnu značku. Môže byť mikina Union Jacka Guya darčekom od princa Harryho?

Markle je bývalá spisovateľka blogu o živote (deaktivovala svoju trojročnú webovú stránku, Tig), ale stále prináša okolnosti stylistky týmto policom, zoskupuje obaly podľa farby.

Fotografie pre deti sa nedostanú oveľa roztomilejšie ako tento záber Bogarta ako šteniatka.

Aký pohodlný je ten chlap? Ramplované podstielky, ako aj všívané čalúnené čelo čelo je lákavou pozvanou, ako sa maznať.

Zdá sa, že Bogart povoľuje útulný pruhovaný koberec, ktorý zahreje drevené podlahy v primárnom obytnom priestore. Formované stoličky, ako aj luxusný koberec, sú prikývnuté na Scandi Style. Páči sa nám pozlátené zrkadlo hodnotené princeznou a náhodne sa opiera o funkciu v jedálni.

Úhľadne naskladané knihy, ako aj čiernobiele obrázky sú grafickým dotykom. Pokiaľ ide o Guyov milujúci pohľad, to je len omáčka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *