Tento novo budtový dom majstri zmes Contemporary & Vintage


, ktorý vstúpil do tohto tradičného gruzínskeho domu v Inštalovanom okolí Calgary, odhaľuje profesionálnu kombináciu historickej aj novej-špecializácie dizajnéra Nam Dang-Mitchell. “Chceli sme vnútri, aby dopĺňali exteriér,” uvádza Nam. “Ale boli sme tiež ovplyvnení tými európskymi bytmi, v ktorých sú steny maľované biele, čo vytvára súčasnú riedkosť, proti čomukoľvek iného sa objaví.” Majitelia domov Mark, ako aj Skye McLean predpokladali historické londýnske byty, ako aj parížske mestské domy, ktoré boli žiarivé dobre upraveným súčasným umením, ako aj ikonickým súčasným nábytkom-ako aj to, čo práve dostali. Kliknite na online prehliadku priestoru.

NAM vytvorili mladistvé, jasné, neochvejné oblasti pre hektických rodičov, ako aj pre ich dve deti Caden (7 rokov), ako aj Keira, 5.

Vo Foyeri sa NAM zmiešal vápenec, ako aj mramor z Bianco Carrara, narezané na rovnobežnégramy, aby sa vytvorila úroková miera pod nohami.

Rodina v ich slnečnej obývacej izbe. Kodelový strop poskytuje historické kúzlo oblasti, zatiaľ čo Ostomans sa znovu vyválili v vinylovom vinyle, ktoré dodávajú súčasnú textúru.

Tmavé vložené police poskytujú kontrast, zatiaľ čo mramorový ríšový plášť – jeden z dvoch v domácnosti – je záchrana objavu z Francúzska. “Skutočne sú to tvorcovia miestností a pridávajú toľko gravitov,” uvádza Nam.

Moderné nástenky produkujú napätie proti zložito vyrezávaným mramorovým krbom.

Mark aj Skye pochádzajú z obrovských rodín, takže jedálenský priestor potreboval mať oblasť pre dav. Veľký, súčasný stôl, ktorý zvoní grafickými stoličkami, môže pohodlne sedieť až 14.

“Ventilátor Hood je v súčasnosti ústredným bodom kuchýň,” uvádza Nam. “Rozhodli sme sa skryť všetky švy s lešteným niklom, ako aj s nitovanými detailmi,” vyváženie tradičného remeselného spracovania, ako aj čistý dizajn. Zmes tmavo zafarbených vlašských orechov, ako aj bielej skrinky je svieža a prispôsobená.

Kuchyňa jedá v jedálni v kuchyni obklopuje jedálenský priestor v plnej výške. Zrelý strom ficus umožňuje kompletný posun v interiéri.

Dvojité dvere, ako aj grafická fotografia vnupajú do vchodu do primárnej spálne atmosféru galérie.

“Mark ako Skye nechcel v spálni televíziu,” uvádza Nam. “Táto asistovaná produkcia toho pocitu skvelej, elegantnej hotelovej izby.” Dvojramenná Serge Mouille Súdňa dobre kontrastuje s tradičným lustrom.

Mramorový plášť, ako aj zrkadlo vykladaného rámca dodávajú primárnej spálne pokojné pôvab. Biele dubové podlahy v chevronovom vzorke bežia s väčšinou domu. „Trvalo veľa pokusov udržať surovú prírodnú farbu dreva,“ uvádza Nam, ktorý využil ekologický, netoxický povrch. “Nechceli sme žltú zo 70. rokov.”

Vaňa v primárnom BathrooM je uvedený v dynamickom uhle. Aby sa kúpeľňa javila ako mäkšia, ako aj luxusnejšia, menom často rámuje vaňu v sviežých závesoch od podlahy po strop.

Mramorová podlaha s hexami v primárnej vlastnom kúpeľni je ikonou štýlu David Hicks. Dráma sa hrá tmavou vlastnou márnosťou zakončenou hlbokou zásterou v silne žilovanom kameni.

V Markovej kancelárii produkujú súčasný nábytok, ako aj vstavané dubové vstavané dubové.

NAM vybrala cirkusovú tapetu Cole & Son, ktorá dopĺňa čistý plášť na mieru v Markovej kancelárii.

Hosťujúci kúpeľ v druhom poschodí má doladený vzhľad vďaka párom štíhlych mosadzných svietnikov, ako aj nástennej dlaždice s rybou kosťou.

Mäkký ružový kryt, hádzanie vankúšov a závesy produkujú peknú, ale pokojnú obálku v spálni dcéry Keiry.

„Páči sa mi využívanie vzoru Cole & Son’s Nuvolette,“ uvádza Nam z tapety na tvorbu vyhlásení. “Dodáva to tak pokročilé rozmar – dokonalé pre mladú ženu, ktorá tu spí.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *