UK predstavte pre domáci centrum Wise House s Z-Wave, Zigbee, WiFi, BLE, IR, 433 a 868 MHz


Minulý týždeň došlo k zavedeniu úplne nového centra Wise House na britskom trhu

Holanďania začínajú Athom efektívne predstaviť Homey na Kickstarter v roku 2015, čo je oveľa viac ako zdvojnásobenie cieľa financovania projektu.

Sphere s priemerom 12 cm obsahuje procesor ARM 1 GHz s 512 MB RAM a 4 GB flash úložisko. Athom uvádza, že všetky vaše údaje sa uchovávajú lokálne, rovnako ako ich neukazujú ani žiadny typ tretej strany.

Rádiá vo vnútri môžu ovládať veľké množstvo zariadení Wise House vrátane tých, ktoré využívajú Z-Wave, Zigbee, Bluetooth, WiFi plus 433 MHz, ako aj systém 868 MHz.

Vyvinula sa tak, aby vyzerala skvele a zaslúžila si oblasť vo vašej obývacej izbe, ktorá má užitočné, pretože má šesť vysoko výkonných infračervených libier na správu televízorov, ako aj ďalšie zariadenia IR.

Kombinácia zahrnutej softvérovej aplikácie plus plugin „Apps“ znamená, že Homey už pracuje s viac ako 20 000 gadgetmi, ako aj tento počet rastie každý deň. Verte hardvér ako Nest, Philips Hue, Lightwaverf, Chromecast, Sonos okrem softvérových aplikácií, ako aj služby, ako sú IFTTT, Asistent Google, Spotify, Plex a Facebook Messenger. Zoznam pokračuje rovnako ako ďalej.

Editor toku ponúka jednoduché využitie drag a zníženia GUI na vytvorenie zložitej logiky využívajúcej kedy / ako aj stĺpce.

Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 GHz

Bluetooth 4.0 nízka energia 1

Zigbee 2,4 GHz 2

Z-Wave Plus

433 MHz

868 MHz

Infračervený prijímač

Infračervený vysielač (6x)

NFC (ISO14443A)

Athom vybral Spojené kráľovstvo, ako aj Škandináviu (Dánsko, Fínsko, Nórsko a Švédsko) na prvé medzinárodné spustenie mimo Holandska, ako aj ich cieľom pokryť mnohé západná Európa koncom tohto roka.

145 recenzií

Athom Homey Pro

Rýchlo spravujte celý váš dom pomocou vášho smartfónu, Amazon Alexa a Google Home
Oveľa výkonnejšia Pro verzia Homey môže bežať viac ako 40 rôznych domácich aplikácií súčasne bez toho, aby sa spomalila
Nechajte gadgety dokonale spolupracovať s domácimi tokmi

Nákup na Amazone

Určite to vyzerá ako zaujímavý nový systém, ako aj v nasledujúcich týždňoch ho vyhodnotíme. Medzitým je Homey ponúkaný od Amazonu, ako aj z priamym z www.athom.com.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *