8 medzery, ktoré dokazujú scandi štýl, môže byť živý


, zatiaľ čo škandinávsky štýl je chápaný pre svoje podhodnotené, monochromatické priestory, existuje veľa scandi-štýlových domov, ktoré prasknú farbou. Pozrite sa presne, ako majitelia domov v okolí webu majstrovskej integrácii farby do svojich oblastí bez toho, aby ohrozili tento útulný severoeurópsky vzhľad.

Blues, najmä námorníctvo, skontrolované viac ako neutrálne ako silné farby, ako aj rôzne odtiene môžu byť spárované spolu bez ohromujúceho.

Fotograf: niki brantmark, môj škandinávsky domov

Zdroj: Môj škandinávsky domov

Designer: Styling, Tina Lekeberg

V tejto kuchyni, ploché frontované skriňa držia Robin’s Egg Blue podľa podpisu Scandi-štýlu.

Zdroj: vstup cez môj škandinávsky domov

Umelecké dielo je jednoduchý spôsob, ako pridať farbu do priestoru. V John Baker, rovnako ako Juli Daoust-Baker’s Open-Concept Living, ako aj jedáleň, veľké švédske botanické výtlačky vstrekne posypeme farby.

Fotograf: ashley capp

Zdroj: Home & House JuL 2015

Designer: John Baker, rovnako ako Juli Daoust-Baker, Mjölk

Výber len jednej farby ponúka jednotný vzhľad. V Johnovi, rovnako ako Juli’s Chata, modrá pohovka s modrým blokovaným koberec pod nohami drží kombináciu súdržnosť.

Fotograf: ashley capp

Zdroj: Home & House JuL 2015

Designer: John Baker, rovnako ako Juli Daoust-Baker, Mjölk

Presný rovnaký odtieň modrej pokračuje do svěčky, kde blondínske drevené rámy tučným vzorovaným nábytkom pre kvinteseciálne scandi.

Fotograf: ashley capp

Zdroj: Home & House JuL 2015

Designer: John Baker, rovnako ako Juli Daoust-Baker, Mjölk

IKEA spolupracovala s dánskym nábytkom sena na výrobu zbierky YPperlig. Čisté línie kusov vyzerajú v dome pred silným pozadím.

Zdroj: IKEA

JUT RUG prináša štruktúru blejkovej kombinácie v tejto scandi-inšpirovanom jedálni. Mint ekologická stolička rozbije bielu paletu, zatiaľ čo zodpovedajúce prívesné svetlo v tmavšie odtieň spája mäkké, rovnako ako vzdušné pozri spolu.

Zdroj: Yvestown

V tejto spálni, mäkké odtiene ružovej rovnako ako horčica pridať jemnú farbu, zatiaľ čo ponúka príjemný, útulný pocit typický pre škandinávsky dizajn.

Zdroj: Alvhem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *