Opýtajte sa dizajnéra: Rady Darryl Carterovej jedáleň


Washington, D.C. Návrhár Darryl Carter založený na vašich dekoráciách.

Otázka: Ako môžem zariadiť svoj existujúci jedálenský nábytok, aby som lepšie využil priestor? Máte nejaké ďalšie nápady na to, aby miestnosť fungovala dobre? – M.S., e -mailom.

Odpoveď: Či už sa rozhodnete ponechať svoj existujúci nábytok alebo ho nahradiť novými kusmi, tu sú dve stratégie na zvýšenie jedálenského priestoru do sofistikovanejšieho priestoru.

Herný plán 1: Použite to, čo máte

Osvetlenie je životne dôležitou kotvou, najmä v priestore s otvoreným pôdorysom, ako je ten váš. Buď bude fungovať buď tradičný luster, ako je ten v inšpirácii (nižšie), alebo modernejší dizajn, ako je môj Gwenwood Hang. Ak nemáte na strope spojku, prepláchnite prívesok z niekoľkých háčikov na obvodovej stene a šnúra klesá na zásuvku.

Pokiaľ ide o váš jedálenský nábytok, brúsil by som váš existujúci stôl a namaľoval som ho mäkkú bielu, ako Crestridge White z mojej línie Benjamin Moore. Môžete tiež nahradiť svoj sklenený vrchol kameňom – ​​klasický mydlo alebo tmavý kameň s bielym žilkou by bol praktický a dobre fungoval s vaším novým povrchom. Navrhoval by som tiež aktualizovať svoje stoličky srsťou čiernej farby, ako je Phelps Black, tiež z mojej línie, potom ich čalúniť vo vysokej kontrastovej bielej alebo šedej bielej umelej kožnej látke pre trvanlivosť. Priechvapovanie vášho existujúceho Credenza by jej tiež poskytlo zaujímavý vzhľad surva.

Herný plán 2: Investujte do nových kusov

Ak máte rozpočet a priestor pre nový nábytok v jedálni, navrhol by som dlhý, obdĺžnikový stôl, podobný tomu, ktorý je v inšpiračných záberoch. Umožní vám ubytovať sa vo vašom priestore, ktorý môže poskytnúť mäkkú vizuálnu interpunkciu medzi všetkými stoličkami. Pri výbere usadenosti sú bedrové podpora a hĺbka kritické, pretože stravovacie sedadlá musia byť zvislejšie. Väčší stôl vám tiež poskytne možnosť zmiešať štýly stoličky. Páči sa mi, aby som používal krídlové stoličky ako nepárne stoličky okolo stola, aby som rozbil monotónnosť. Počet štýlov zmiešaného sedenia je vždy diktovaný veľkosťou tabuľky – pre veľkosť stola v inšpiračnom výstrele nevyberte viac ako tri.

Máte dizajnovú dilemu? Pošlite svoje otázky na adresu pýtajúce sa na@hhmedia.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *