Dva za jeden Charleston Retreat


Milujem dom s dobrým príbehom a tento dodáva najmenej dvakrát. Postavený v roku 1790, tento Charleston v Južnej Karolíne si zachoval svoje kúzlo viac ako 200 rokov. Od roku 1919 do roku 1924 bolo domovom Dubose Heywarda, ktorý napísal nielen román, na ktorom založili Porgy & Bess, ale texty k niektorým z najobľúbenejších piesní opery, vrátane „Summertime“. Neskôr sa vstúpil umelec Alfred Hutty; Zdá sa, že je tiež milovaný v Charlestone za to, že napísal „Príďte rýchlo; našli nebo “po prvýkrát jeho manželke po príchode do mesta. Dnes je tento kus južnej histórie národnou historickou pamiatkou – a váš za iba 6,2 milióna dolárov.

To, čo sa predáva ako jedna nehnuteľnosť, sú v skutočnosti dva samostatné domy, ktoré sa predávajú ako hlavný dom a penzión s celkom piatimi spálňami a šiestimi kúpeľňami. (Aj keď by ste museli mať veľa hostí, aby ste zdôvodnili požadovanú cenu.) Unifikované Sky-Blue Runafusty, tieto dve budovy sa vrhnú na spoločný nádvorie a bazén slanej vody.

Väčšina izieb, vrátane vylepšenej kuchyne, má výhľad na nádvorie. Som veľkým fanúšikom sivobieleho (alebo možno dokonca svetlo žltej?) Skriniek, ktoré sa cítia svieže, ale nie príliš výpraskové pre starší dom, spôsob, akým by mohla celá biela kuchyňa. Rolehead, nedávno vychovaný vrcholový strešný systém, sa tiahne medzi kuchyňou s otvorenou koncepciou a rodinnou izbou.

Jedáleň kladie na displeji pôvodnú podlahu z tvrdého dreva nehnuteľnosti (dúfajme), ktorá vyvažuje bielu rozlohu maľovanej mlyna. Som hlupák pre vstavané police, ako sú tieto, nehovoriac o tých starých hodinách.

Nie je jasné z fotografií, do ktorých miestnosť patrí do ktorej budovy, ale všetky ukazujú dostatok detailov obdobia, vrátane šiestich pracovných krbov a francúzskych dverí, ktoré sa majú ušetriť. Dotyky fialovej a modrej v obývacej izbe sa cítia primerane jemne bez toho, aby boli staromódne.

Život je určite ľahký na týchto krásnych balkónoch s kovanými železom, ktoré ohraničujú nádvorie. Podľa zoznamu „História tvrdí“, že George Washington predniesol prejav z tohto veľmi balkóna počas návštevy Charlestonu, ale zaujímalo by ma, či by sa mohli zamieňať s týmto domom pre dom Heyward-Washington hneď po ulici.

Co si myslis? Je to tvoja predstava o raji?

Fotografické kredity: 1-5. Williams naznačuje nehnuteľnosť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *