Prehliadka chaty inšpirovanej prírodou od Sarah Richardson Design


, keď sa zrútil základ tejto chaty Muskoka, staviteľ Heath Billington vymyslel priestor, ktorý vyhovuje stope kabíny, ale modernizoval rozloženie. Kombinovaná kuchyňa a obývacia časť umožňujú ľuďom pohodlne sa zhromažďovať a veľké okná vám umožňujú cítiť sa, akoby ste v prírode najlepšie. Toto rozmazanie v interiéri a von nebolo náhodou: Natalie Hodgins a Shannon Morrison, obaja dizajn Sarah Richardson, naplnili priestor oblohovými bluesmi a prírodnou textúrou. Výsledkom je pokojný a inšpirovaný prírodou, ale s osobnosťou, ktorá sa má ušetriť. Urobte si virtuálny výlet do priestoru nižšie.

Maľoval tmavo šedú, čln, ale zmizol do stromov.

Natalie a Shannon používali vonkajšie stoličky z Bentwoodu na vylepšenie pocitu vnútorného vonkajšej miestnosti v obývacej izbe a maľovali kazetový strop svetlo modrý, aby napodobňovali oblohu.

Maľovanie ostrovu a spodných skriniek v tmavšom tóne vkladá farbu do svetlej a vzdušnej kuchyne. Natalie a Shannon sa pokúsili dosiahnuť mnohé vzorky, aby dosiahli ideálnu úžasnú šedú, než sa usadili na oceľovej vlne Benjamina Moore (2121-20).

Vďaka svojim oknám vo výške, jedáleň dáva pocit, že si vychutnajte jedlo alfresco. Návrhári Natalie a Shannon spárovali luster inšpirovaný goticky s čiernymi stoličkami Windsoru. Na vytvorenie zodpovedajúcej lavičky mali tri stoličky vytvorené na jedno odlišné sedadlo miestnymi výrobcami nábytku.

Premyslené detaily práškovej miestnosti zahŕňajú dvojtónovú márnosť a krásne zrkadlo morských rias, ktoré odráža kruhovú kotlinu.

V hlavnej spálni modré a biele vzory, vrátane vysokej čelnej dosky v tlači s pieskovým dolárom, hrajú umiestnenie ostrova chata. Vintage nálezy, rovnako ako luster a bočné stoly, vyvážia súčasné kúsky.

Modrá a biela paleta je na vrchole hlavnej spálne, vrátane farby na dverách skriniek.

Hlavný ensuite má jednoduchý, neformálny vzhľad s tmavo šedou skrinkou a kladeným hardvérom. Svetelné svietidlá a tmavé počítadlá sú štýlové zvraty na Chatage Chic.

Posteľ Murphy sa stiahne, aby vytvorila ďalšiu oblasť na spanie.

Cesta vedie z hlavnej chaty do jednej z kabín.

Majitelia zakotvujú svoju klasickú drevenú loď z roku 1929 Padre v ich lode, kde každé popoludnie hosťujú koktaily.

Kruh stoličiek Adirondack poskytuje pokojné miesto s výhľadom na jazero.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *