Mini Recenzia: Domov Google vo Veľkej Británii


Máme v automatizovanom dome bod Echo a Echo Dot, takže keď sa nás Currys opýtal, či chceme vyskúšať nový britský domov Google, chceli sme zistiť, ako sa naskladá.

Aj keď sú porovnania s zariadením Amazon samozrejme nevyhnutné, sú to jemne odlišné stroje. Ale je domov Google lepší?

Návrh

Už bolo povedané, že domov Google vyzerá ako jeden z tých osviežovačov vzduchu. To nie je zlá vec, Echo je určite valcom technológie a zariadenie Google sa určite v súčasnom dome zlepšuje. Môžete tiež zmeniť mriežku reproduktorov, aby ste lepšie zodpovedali vášmu dekoru.

Nastaviť

Nastavenie je rýchle a bezbolestné a pravdepodobne jeden z najlepších zážitkov, ktoré sme mali s podobným zariadením.

Pozornosť spoločnosti Google k detailom sa v poslednom čase toľko zlepšila a skutočne vyradia úžasný hardvér a softvér.

Používa sa

„Domov“ nás ohromil a neustále sme zistili, že asistent Google je lepší, keď zodpovedá množstvo náhodných otázok ako Amazon Echo.

Tip: Pomôžte tímu Home Google vylepšiť produkt tým, že hovorí: „Ahoj Google – spätná väzba na súbore“, potom váš návrh

Spočiatku som vyhodnotil zariadenie pri práci na vláknovom širokopásmovom pripojení a rýchlosť reakcie bola neuveriteľná. Keď sa domnievate, že vaša reč sa odovzdáva do cloudu na rozpoznanie, predtým, ako prejdete niekoľkými motormi, aby zistili, čo máte na mysli, predtým, ako nájdete odpoveď a poslal ju späť ako reč, je to neuveriteľné.

Avšak na našej oveľa pomalšej protiprúdovej šírke pásma doma táto rýchlosť zmizla a teraz je zhoršujúce oneskorenie v odpovedi. Nie je to chyba GH, ale stojí za to vymeniť, ak máte podobnú šírku pásma.

Reproduktory sú slušne bassy pre veľkosť a tiež sú dosť nahlas, môžu naplniť miestnosť. Objem z celej kuchyne môžete nastaviť pomocou príkazov ako – ahoj Google, nastaviť hlasitosť na 20% – alebo – ahoj Google, nastaviť hlasitosť na 4 (z mierky 10).

Zručnosti

Medzi „zručnosti“ v domácnosti Google patrí možnosť ovládať hudbu Google Play, Spotify a Tunein (nie je prekvapením, že Apple Music tu nie je).

Na prednej strane inteligentného domu môžete okrem iného ovládať Nest, Philips Hue, Smartthings, Belkin Wemo, Honeywell a Lutron Caseta. Lightwaverf je nedávny doplnok a môžete si pozrieť tento aktuálny zoznam podporovaných partnerov a služieb.

„Domov“ môžete použiť aj v spojení s chromecastmi Google, čo naznačuje, že požiadate o odoslanie videa do určitých televízorov iba svojím hlasom.

Súkromie

Ak sa zaoberáte pripojenými zariadeniami „počúvania“, ako je táto vo vašej domácnosti, môžete si prečítať bezpečnosť a bezpečnosť údajov Google Home Data Bezifikácia a bezpečnosť a ochrana osobných údajov. Ale rovnako ako mnohí z nás nosia smartfón s fotoaparátom, mikrofónom, GPS a vždy na internetovom pripojení, nevidím to ako problém.

Rozsudok

Jablká skoré vedenie vo svete digitálneho asistenta bolo premrhané. Asistent spoločnosti Google je teraz k dispozícii na iPhone (čoskoro príde do Veľkej Británie).

V druhom rohu je Amazon Echo pred nami v záujme zručností. Ale aj keď je tu veľká šanca, že spoločnosť Google dokáže rýchlo dobehnúť túto frontu, pochybujem, že Amazon sa niekedy mohol priblížiť k zdatnosti spoločnosti Google AI.

Vďaka tomu je zariadenie spoločnosti Google malým valcom, s ktorým sa najradšej hovoríme. Teraz je k dispozícii od Currys.co.uk za približne 130 GBP.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *