Úplné krivky vpred


Nedávno som pozoroval návrat k zakriveným siluetám, ktorý je obľúbený v ére Marilyn Monroe a Lana Turnerovej, keď bol malý hnev. Najmä naše sedadlá prijímajú kruhový, mäkší tvar. Nehovorím o preplnených a nadmerne veľkých. Naopak, tieto pohovky a stoličky sú čalúnené a prispôsobené a pripomínajú chute v polovici 20. storočia.

Charakteristické znaky zahŕňajú tlačidlo na gombíky a základné zúžené drevené nohy, ktoré dodávajú ešte väčším kusom ľahký, zdĺhavý vzhľad. Spoločnosť Chelsea Textiles nedávno rozšírila svoju kolekciu nábytku z polovice storočia tak, aby zahŕňala túto tromi sedadlovú pohovku, čalúnenú v bledom zeleni vintage-esque.

Firma Cheeky Brit Deadgood pridala tento rok oveľa viac efektívnejším milovaným Double (vľavo) do svojho katalógu, ktorý má vysoké chrbty a hlboké krídla, ktoré kokoon ktokoon, ktorý má to šťastie, že má skloniť vo svojom objatí. Jeho podpisové tlačidlo Láska tiež otriasajú normálnym lineárnym vzorom tuftingu a je sladko hravé. A trendové antropológie pribíjajú vzhľad svojou tvarovou stoličkou Soren (vpravo), ktorá je ručne vyrábaná v USA a prichádza v oranžovej a žltej, ako aj bezstarostnej béžovej béžovej béžovej.

Niekoľko blogových článkov späť, písal som o dnešnej rastúcej fanúšikovskej základni pre moderný nábytok od dánskeho architekta Finna Juhla. Jeho útulná básnička, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 1941, kontroluje všetky škatule na eleganciu v polovici storočia bez toho, aby vyzerala jeden kúsok datovaného-šikovný trik.

DA6 SECTTEE DA6 od SALLPOND BY BY RACE RACE FOR RACE RACITIBAL Dáva pohovke básnika, ktorá sa uteká za veľa autentickej reprodukcie. Pôvodne debutoval v Británii v roku 1946 ako súčasť série ľahkých stoličiek a sette pre moderný dom a použil radikálnu alternatívu k objemnému štýlu štandardných kresiel. Dnes je jeho mandát takmer rovnaký.

Pre oveľa viac kusov v polovici storočia nájdete náš slávny nábytok z fotogalérie A-Z.

Kredity fotografie: 1. Pohovka tri sedadlo s tlačidlami, Chelsea Textiles2a. Miloval dvojnásobok, Deadgood2b. Soren predseda, Anthropologie3. Pohovka básnika, dizajn v dosah4. DA6 od seriózneho závodu pre závodný nábytok, malá časť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *