MILLION DOLLAR Decorators Airs v Taliansku


Bravo Show práve nedávno začala hrať v Taliansku na kábel Sky, kanál 124 vo štvrtok večer.

Odhlásil som sa o show predtým, ako sa predpokladá v štátoch. Veľa premýšľal, či výstava s ozdobnými rozpočtami v miliónoch by sa na recesii kúzlo verejnosti.

Verím, že si vybrali vynikajúce “obsadenie”. Niekoľko pripomienok dekoratérov ma mal na podlahe.

“Zdobenie je absolútne chutné.” Súhlasím s pánom Bullardom.

“Niekedy si myslím, že moja úloha je oveľa väčšia ako prezident Spojených štátov.” “To ide bez toho, aby to povedal.” Nemôžem zistiť, či je Jeffrey Alan Marks len hrať na fotoaparát. (Dobrý priateľ, ktorý je nastavovacím dizajnérom uviedol, že ho zbožňuje, rovnako ako uviedol, že je veľmi talentovaný).

“Mám klientov po celom svete, rovnako ako sa nedostanem z postele za menej ako milión dolárov.” Urobte svoju vec pani Írsko.

Všetky pravdy ukazuje, že darebák, avšak toto (zatiaľ) nezdá, že má jeden. Dizajnéri si navzájom chápu. Niektoré sú lepšie ako iné, je to skvelé vidieť nedostatok bodu bodu v takomto konkurenčnom poli.

Niekoľko klientov sa tiež nesnaží. Rovnako ako jedna dáma, ktorá uviedla na uspokojenie Kathryna, že mala MBA, ako aj na právny stupeň, tak presne, aký ťažký by mohol byť interiérový štýl? Rýchlo zmenila svoju myseľ po nákladoch nad 500 000 dolárov nákup v Európe len rozoznať, že nemala žiadnu koncepciu, kde niečo dať.

Bulllard Client Joe Francis, generálny riaditeľ tohto úžasného príspevku do spoločnosti “Dievčatá preč Wild” má 13 miliónov dolárov v Mexiku. Metóda, s ktorou hovoril so svojím domácim personálom, bol mimo kontroly. Možno si nepamätal, že kamery boli valcované? Veril, že je v poriadku využiť tento tón, pretože sú mexické? Mal som nejaké L.A. Flashbacks počúvajú, aby ho zaobchádzali s ľuďmi ako špina. Rovnako ako grófka z rhonac povedal: “Peniaze nemôžu dostať vás triedu.”

Čo si myslíte o miliónoch dolárových dekorátorov?

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

BRAVO’S MILLER DOLLAR Decorators “- sezóna 2November 13, 2012in” Design ”
Získajte svoj interiérový štýl – Kathryn M. Írsko Bootcamp ExperenceNovember 27, 2012in “Design”
Vrátil som sa do Cali – La Cienega Štýl – Legends 2015May 26, 2015in “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *