Vrátil som sa do Cali – La Cienega návrh štvrť – Legends 2015


A konečne, moja jet lag je u konca. Bolo to oveľa horšie v Los Angeles a skončil krátko pred mojím spiatočného letu do Ríma. aké úžasné!

LCDQ Legends dizajnérka konferencie je jednou z najobľúbenejších podujatí v priemysle. Počul som, že konštruktéri ju nazývajú Coachaella alebo Oscarmi interiérového dizajnu. Tam bol viac ako desať tisíc RSVPs na trojdňové akcie s dizajnérmi z viac ako dvadsiatich štyroch štátoch, a sto päťdesiat návrhárov, ktorí cestujú do Los Angeles zo zámoria.

To bol môj prvý rok navštevuje. Bolo to fantastické. Tam boli zaujímavé a poučné panelové diskusie, zábava strany, a viac ako šesťdesiat sedem inšpirujúce zobrazí okno.

Nielen, že ma baví navštíviť niektoré z mojich najobľúbenejších (a nových) showroomov som ocenil štýl kolegami dekoratérov. ľudia nehrali. To dáva zmysel, že mnohé interiérové ​​dizajnérmi / dekoratéri majú úžasný zmysel pre štýl. Zabudol som, ako výborný príležitostná Los Angeles je, kým som nevidel niekoho prechádzku do Urth kaviarni v Beverly Hills na sebe pyžamá dna. Hovorím o nedbalé, komfortný tie spíte, nie Spoločenská tie, ktoré by sa nosiť na párty.

Tiež som mal hollywoodsky film / TV schôdzky, ale pretože to nie je scenáristiku blog, všetko, čo poviem, je, že všetci hovoria o Ríšu. Uvidíme, ako to hit show mení krajinu.

Tam bolo veľa upozorní a ja odišiel pocit veľmi napätím (a rozhodnutý presunúť do novej štvrte).

Premiéry Gala. Môj kamarát Corrina (interiérovú feťák) prišiel so mnou. Bolo zabalené. Jedlo bolo vynikajúce. Cítil som opitý napriek nie piť vôbec. Tryskové lag zápas bol skutočný, že v noci.

Oficiálne rozohrávku. Bloggerov Raňajky. Stretol som sa Erinn Valence z amerického sna staviteľov. Tak pekné. Možno moje skúsenosti nie je pravidlom, ale ja som stále prekvapený, ako priateľský a cenné ľudia sú v tomto odbore. Na konferencii som sa stretol s niektorými vážnymi-listers a nemohli byť viac dole na zem. Je to šokujúce!

Tam bolo veľa slávnych dizajnu bloggerov zúčastňujú raňajkách, ale miestnosť bola tak zaspieval bolo nemožné pohybovať. Zistil som, kto bol na akcii potom, čo videl svoje Instagram kanály.

Áno, som si vzal fotografiu prednej strany talianskej sprchovej hlavice. Som rád, že ostatní ľudia boli tiež fotenie vodovodných batérií a sprchových hlavíc. Mohol by som stráviť hodiny diskutovať o také veci.

Písal som o Peter Dunham predtým. Jeho showroom, Hollywood doma, bola presunutá do nového umiestnenia. Krásne. Objednal som si nejaké tkaniny vzorky pre môj Anguilla pláž projektu domu.

Vieš, čo si myslím o pivonky.

Petrova slávny Fig leaf print.

Ako nádherný je tento tmavo modrý klub kreslo na Mecox?

Táto tabuľka? Ideálne pre spálne, vchod, alebo malú kanceláriu.

Všetci boli tak veselá. To ma naozaj znervózňovalo. Ha!

Tento snímok bol zhotovený na ELLE dekore Power obed. opäť veľmi pekný a úžasné jedlo.

Lulu Powers robiť Aperol Spritz pred “zábavnú – domov ako sociálna Stage” panel s Susan McFadden, Kathryn M. Írsku, Russ Diamond a Lulu.

Zavádzanie preč? jedálenský nie sú zastarané, napriek tomu, čo vývojári McMansions povedať. Sú používané inak, menej formálne. Súhlasím a prial som jednu.

Čítal som novú knihu Windsor Smitha, keď som sa vrátil do Ríma. Veľmi odporúčam pridať ju do knižnice. Bolo to úžasné, aby boli splnené Windsoru a tráviť čas v showroome Arteriors.

Som rád, že Arteriors slúžil koktaily v 2:30 hod v piatok popoludní. Bohužiaľ som išiel non-stop v Los Angeles. Napriek tomu som si užil slávnostnú atmosféru.

Jedna z najobľúbenejších akcií je Moore a Giles cocktail party, riadená spoločne Harbinger LA a Hearst prístrešie časopisoch (Veranda, Elle Decor, a dom Krásna) v Harbinger záhrade.

Viac Aperol Spritz. Talianska inšpirovaný Menu bolo postarané od Lulu Powers a bola vynikajúca.

Môj neuveriteľný zážitok končil intímne párty u Kathryn M. Írska ohromujúci domov. Zabudol som telefón (tá hrôza!).

Paloma Contreras z La Dolce Vita blogu napísal príspevok o tom.

Írsko sa pohla West Hollywood predvádzacej miestnosti hneď vedľa nej textilných potlačí obchode na Washington ulici. Vonku to vyzerá ako každý iný neopísateľný priemyselných priestorov. Vnútri je úplne iný príbeh.

Nemôžem uveriť, že je to už takmer tri roky, čo som sa zúčastnil jej dizajn interiéru Boot Camp. Bola to jedna z najlepších investícií, urobil som vo svojej kariére. To bolo tiež veľa zábavy.

Nedokončená. Ručné potlačené textílie.

Fotografie: My a môj iPhone.

Zdieľajte to:
Pinterest1
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Získajte svoj interiérový dizajn – Kathryn M. Írsko Bootcamp ExperenceNovember 27, 2012in “Design”
Pred desiatimi rokmi som sa presťahoval do Ríma, TalianskoAPRIL 4, 2018IN “AGD”
Konštrukčné súbory – tradičné interiéry sú BackJanuary 10, 2018In “architektúra”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *