Jedenie, modlitba a pohybujúce sa v Puglia


som to urobil do Puglia, konečne!

Chcel som sa pozrieť na tento región Talianska už roky. Bol som nadšený, že sa dozviete, že jesť, modliť sa, pohyb mal jogu ústup v Puglia a zaregistroval sa.

Napísal som o mojom prvom Yoge Retreat, ktorý bol v Toskánsku. Tento ústup mal umeleckú zložku. Tento ústup mal ťah + prejav.

Išli sme na dni výlety do Alberobella, Polignano Al Mare, Martina Franca, Matera a Ostuni. Zaujímali sme sa veľa, takže namiesto písania najdlhšieho blogu po zemi, to je viac prehľadu a píšem o niektorých jednotlivých mestách, ktoré sme neskôr sme navštívili. Do harmonogramu bol voľný čas, takže ste sa nikdy necítili. Všetky triedy a aktivity boli nepovinné.

Boli sme skupina dvanástich žien s väčšinou z nás zo štátov a jedného z Austrálie. Bola to úžasná skupina a zábava, aby ste spoznali všetkých. Malý svet upozornenie … Hovoril som s jedným zo žien a ona urobila odvolanie na univerzitu, ktorá vyštudovala. Povedal som jej, že som tiež bol Alum. Hovorili sme o našich predchádzajúcich pracovných miestach a spomínali sme najlepší priateľ, hollywood screenwriter, ktorý tiež vyštudoval univerzitu Syracuse. Jej Pal bol jedným z mojich bývalých asistentov a to bolo jeho prvé zamestnanie v priemysle. Random!

Workshopy Michelle boli vynikajúce a užitočné. Som mierne zaujatý, ako som pracoval s Michelle začiatkom tohto roka. Je to jedna vec otvoriť jedno-on-one, ale v skupine, nie tak jednoduché. Prvý deň som bol o celej veci trochu skeptický. Do konca týždňa som to ja:

Koncom septembra som šiel do Puglia. Aj keď sme mali nejaké daždivé dni, počul som z mojich priateľov puglovse, že je to úžasný čas na návštevu. Počasie je stále teplé a je to menej preplnené. Puglia sa zabaľuje v lete s Talianov prichádza domov z iných regiónov a talianskych turistov. Zdá sa, že aspoň posledných päť rokov, tam bola tona tlače o Puglia, ktorá je “NEXT” Toskánska. Alberobello a Matera mali veľa turistov, ale celkovo Puglia je stále mimo porazenej cesty pre väčšinu amerických turistov. Je to škoda, pretože Puglia je ohromujúci región a jedlo je mimo reťazca. Vážne, nemôžem zdôrazniť, ako čerstvé a chutné jedlo bolo. Puglia je v mojom top štyroch spolu s Piemonte, Emilia-Romagna a Sicília ako moje obľúbené regióny talianskeho potravín.

Našou základňou bola Masseria Fumarola. Je to hodina alebo tak pohnite z letiska Brindisi. Našťastie Alitalia nebola na štrajku a v tom čase bola stále rozpúšťadlá.

Masseria (čo je to, čo sa nachádzajú domy v meste Puglia), bola dokonalosť. Nachádza sa v srdci oblasti Valle d’Itria. Hlavný statok pochádza z začiatku 1800s. Akonáhle pracujúca farma prevádzkovaná babičkou aktuálneho majiteľa, Masseria Fumarola bola zrekonštruovaná architektom majiteľa. Otočil ho na úžasný butikový hotel bez toho, aby stripoval budovy pôvodného kúzla.

Milujte kamenné podlahy. Bol som tak zaneprázdnený, ktorí sa teším na rozhovory a jedlo, zabudol som sa fotografovať jedálenským priestorom.

Masseria je obklopujú šiestimi akrov lesov, ktoré zahŕňajú, olivové háje, vinice, niekoľko rastlinných záhrad a ovocných sadov.

Každá izba / bungalov je jedinečná. Miloval som, ako bol Trulli začlenený.

Pomengranate strom mimo nášho zakúpenia.

Stravovanie, ktoré sme mali, boli jednoduché, vynikajúce a veľmi lokálne. Väčšina zeleniny prišla z záhrad.

Jedného dňa to bolo dosť teplé, aby sme si kúpali v bazéne, išli sme do mora. Veľké ohnisko sme ocenili v hlavnej budove počas úžasných večerov. Stretli by sme sa tam pre workshopy, alebo pohár vína (alebo oboje), ako aj ráno, tam boli ovocie, čaj / káva k dispozícii pre nás pred naše 8:00 hod. Yoga.

Bol som pevne navinutá guľa stresu, keď som vstúpil do lietadla v Ríme. Stále spracovávam všetko, čo som sa naučil počas workshopov, ale fyzicky sa cítim oveľa lepšie.

Prešiel som okolo domu pri východe slnka. Bol som veľký pre ticho, vône, sviežosť vzduchu a krásu to všetko. Moja joga sa od leta zlepšila skoky a hranice. Tentokrát nebola moja myseľ blúdiť. Zatiaľ čo Erinove triedy niekedy kopali môj zadok (môj ABS bol v ohni na druhý deň) som sa tešil na tú hodinu a pätnásť minút.

Rím môže byť veľmi ťažké mesto a tento rok skutočne testoval moju vytrvalosť. Počas môjho výletu do Puglia som bol schopný trochu znovu spojiť s hlavnými dôvodmi, prečo som sa presťahoval do Talianska na prvom mieste.

Nemôžem sa dočkať, kým sa vrátim do Puglia. Bari a Lecce sú na mojom zozname.

Fotografie: ja a môj iPhone, okrem bazénovej fotografie z Masseria Fumarola.

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Polignano A Mare, Puglia – TalianskoFery 21, 2018in “Taliansko”
Masseria, talianske statky Pugliamarch 13, 2012in “Karibik”
Pred desiatimi rokmi som sa presťahoval do Ríma, TalianskoAPRIL 4, 2018IN “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *