[Sponzor] bude AI spravovať váš domov tento rok?


2015: Stephen Hawking a Elon Mask aktívne upozorňujú na nebezpečenstvá umelého inteligencie.

2016: Amazon ponúka takmer 10 miliónov echo gadgetov, ktoré poskytujú prístup k inteligentnému hlasovému asistentovi Alexovi.

2017: Apple vydáva HomePod, aby mal Siri bez gadget v ruke.

Najmenej 30 miliónov gadgetov vytvorených pre hlasovú komunikáciu so službami AI. Zdá sa však, že ľudia zriedka vedú varovania pred múdrymi ľuďmi.

Približne rovnaký počet iPhone 4 bol ponúkaný v roku 2010, ako aj okamžite sa ukázalo, že sú všade. Môže to byť rovnaké s novým typom zariadení. Takže, skvelé alebo zlé, vyžadujeme prácu s touto budúcnosťou AI.

Na čo sa tieto gadget všeobecne používajú? Samozrejme môžete požiadať o rutinnú návštevu alebo získať predpoveď podmienky počasia. Avšak veľa zásadných je, že existuje inteligentný, ktorý sa otvorí rovnako ako majiteľ v novej metóde, ktorý má šancu potichu požiadať „stlmiť svetlá a zapnúť hudbu“, namiesto toho Kliknutím na tlačidlá. Gartner potvrdzuje: Očakáva sa, že hlasové asistenti budú v budúcich rokoch primárnym rozhraním pre prepojený dom.

A skutočne existujú 2 primárne variácie umelých inteligencií (niektoré vidia 4 a viac, avšak, pochádzajú): „jednoduché“, ako aj „zložité“. Základný hrá šach, ako aj v skutočnosti je iba výkonný počítač, ktorý rýchlo vykonáva konkrétne algoritmy. Komplexná verzia sa informuje a zdá sa, že poskytuje oveľa vynikajúce výsledky. Jediným problémom tu je, že nechápeme, čo sa deje vo vnútri, je to „čierna skrinka“ s veľkými obchodmi s obrovskými údajmi. Odstráni sa, že súčasní osobní asistenti už využívajú „komplexný“ plán hlbokého objavovania, inak stratia konkurenčnú výhodu.

Obavy sú obavy, ale veľa výrazne je to vzor, ​​ktorý je oveľa lepšie nechať ujsť, ako aj objaviť, že s ním pracovať vopred. Iridium Mobile prevádzkuje bezplatný webinár o tom, ako presne pracovať s hlavne nekompatibilnými inteligentnými systémami, keď požadujete pridanie Siri, Amazon Alexa alebo Google Home. Pripojte sa k nemu 17. októbra o 11 GMT+00, ak je to záujem, a stále verte, či je skvelý koncept, aby sa týmto mladým ľuďom jedného dňa nechal tento mladý svet.

Téma webinára je „Spravovať hlas pre múdry domov. Čo si vybrať, ako aj presne ako sa integrovať? “

Na webinári vám povieme presne, ako pridať hlasové spravovanie k novým a pracujúcim inštaláciám Wise House založené na profesionálnych automatizačných systémoch (AMX, Crestron, KNX, Modbus, HDL atď.). Objavte oveľa viac a zaregistrujte sa tu:

Pripojte sa k webinárovi

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *