Ako priniesť pôvab na váš dvor


Designer Katherine Newman prináša svojmu formálnemu dvoru jej podpis atraktívnu estetiku. Pozrite sa presne na to, ako využila odstupňovaný štýl na rozdelenie veľkého priestoru na zóny, čím sa vytvorila intimita. Na spodnej vrstve Relaxed Living Reigns: Barbeque a Bar Area sa cítia príležitostne, zatiaľ čo minimalistické ležadlá sú ideálnou oblasťou na leňoženie pri bazéne. Druhá úroveň je venovaná vonkajšej zábave; Hostia môžu pretrvávať dezert pri elegantnom jedálenskom stole alebo sa presunúť do posedenia pripraveného na kokteily, ktorý je vybavený nízko zasunutými kreslami pre maximálne pohodlie. Na vrchole pagoda podobný altánku pôsobí ako cieľ v tejto oblasti-technika štýlu krajiny, ktorá dodáva drámu. Kliknutím zobrazíte tento krásny dvor.

„Mojím cieľom bolo vyrobiť sériu vonkajších„ miestností “ – oblastí definovaných architektonickým kameňom vrátane kvetináčov, ako aj integrovaných lavičiek,“ uvádza dizajnérka Katherine Newman.

Fasáda domu, vyrobená z vápenca Indiana Cut z vápenca, ako aj z trosiek, je súdržným pozadím pre elegantné terasy, ako aj chodníky, ktoré vedú k rôznym francúzskym dverám cez zadnú časť domu.

Veľké sklenené dvere altánky môžu byť k dispozícii, aby ste si mohli vychutnať teplé letné vánky alebo zatvorené, aby sa chránili hostí pred dažďom alebo veľkým počasím. Vážený nábytok sa cíti vítaný aj sofistikovaný, zatiaľ čo vankúše vyzdvihnite vankúše na celkom odtiene okolitých kvetov.

Domy na bočnej terase sú najobľúbenejšie zo zón záhrady, pokročilá oblasť, ktorá vyvoláva pocit tradičnej jedálne. Okrúhly podstavcový stôl, ktorý sedí šesť, je elegantnou rukoväťou mimo stolovania, zatiaľ čo zvetrané teakové stoličky chrbtom bránia v tom, aby sa cítili rozpačité. Úzke lamely dreveného oplotenia sú podobné dekoratívnej obrazovke, ako aj malá stolica dodáva ďalšie sedenie, ako aj dvojitú službu ako zmiešaný nápojový stôl.

Vlastná vápencová pohovka s očarujúcou patkovanou základňou rámuje intímny jedálenský kút. Prekonané luxusnými vankúšmi, ako aj vankúšmi vankúšmi, je to pohodlné aj mimoriadne praktické. Bledo ružové potrubie je jemný dokončujúci dotyk, ktorý sa zdvihne na blízke kvety, čím sa zvýši viněta.

Získajte viac jarných, ako aj letných konceptov v interiéri aj mimo nej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *