New Plex Media Player opúšťa XBMC za


Plex odhalil nový front End pre ich mediálny server – „Plex Media Player“.

Existujúce „divadlo Plex House“ sa bude stále ponúkať, ale už sa však nevyvíja. PMP je založený na otvorenom zdroji MPV Media Player, pričom Plex si najíma svoje vedúce dev…

Aký je najlepší motor na prehrávanie médií na svete? Po opatrnom zvážení sme vybrali MPV na napájanie prehrávača Plex Media. Msv, masívne prominentná práca s otvoreným zdrojom s fantastickou podporou susedstva, bez námahy zvládne akýkoľvek typ médií, ktoré hodíte svoju metódu, ako aj fantasticky. Je to štíhle, extrémne rýchle a extrémne aktívne vyvinuté. Chápeme, že tie, ako aj nuly sú iba časťou príbehu, a preto sme oslovili @WM4, hlavného prispievateľa k práci (a mimoriadne kvalifikovaného jednotlivca), a rýchlo ho najali na plný úväzok. Hral dôležitú funkciu pri pokračovaní v tom, aby MPV Awesomer (je to slovo) a zároveň zaisťuje, že v prehrávači Plex Media funguje oveľa lepšie.

S touto modifikáciou Plex upustí posledný z kódu XMBC (teraz Kodi), využíval sa, rovnako ako správy Elan, dobré povedzme vďaka vám tímom.

Prakticky to bolo osem rokov, pretože sme sa vydali na túto divokú jazdu, keď sme pôvodne prenášali Kodi Née XBMC do OS X, rovnako ako za to budeme vždy vďační. V oveľa lepšej časti desaťročia sme vyvinuli tento pôvodný kód, ktorý sa má usporiadať s potrebami používateľov kinematického divadla a zároveň budovať našu víziu mediálnej platformy pre budúcnosť (centralizovaný server! Cloud Component! Mobilné aplikácie!). Rovnako ako teraz je čas urobiť ďalší obrovský krok. S prehrávačom Plex médií necháme všetok pôvodný kód za sebou, ako aj štrajk s novou základnou platformou pre obývaciu izbu. Chceli sme si len chvíľu povedať vďaka všetkým, ktorí za Kodi. Všetci sme odrezali zuby na hacknutých Xboxoch so XBMC, rovnako ako tu by sme tu neboli bez teba!

PMP prináša nový vzhľad Plex a dojem zo všetkých ich nedávnych televíznych aplikácií, ako aj do aplikácií Gadget váš Mac a PC pomocou webového nástroja Chromium 45 pre najlepší zážitok z médií v médiách.

Plex Media Player predstavil ako skorý náhľad pre predplatiteľov Plex Pass. Po skončení obdobia ukážky sa ponúkne všetkým.

PLEX.TV: Aktualizácia PLEX pre milovníkov hudby

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *