6 Nápady na farbu farieb na zvýšenie vašej farby


Naše obľúbené farby farieb pre rok 2017 sa prikláňajú smerom k nápadným, ale obývateľným odtieňom, ktoré pridávajú k priestorom tichú drámu. Túžime po nejakej farbe, ale nechceme ísť celú cestu. Prezrite si našu galériu a pozrite si priestory zastavujúce show, ktoré používajú farbu živým spôsobom.

Ak chcete vidieť našu úplnú správu o farbe na rok 2017, vyzdvihnite si naše januárové vydanie na novinách 12. decembra.

Templeton Gray Benjamin Moore v tejto spálni znie ako modrá, čo dáva priestoru útulný, kokonciový pocit. Chrumkavá biela na strope udržuje miestnosť, ktorá sa cíti vzdušná a jasná.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: House & Home september 2013

Dizajnér: Olivia Botrie

Maľovanie polovičnej steny je úžasný spôsob, ako zvýšiť záujem bez toho, aby ste sa zaviazali k plnohodnotnej farbe. Pokiaľ ide o inšpirovanú voľbu, skúste Farrow & Ball’s Red Earth (64) a namaľujte prízvukový pruh v Nancy’s Blushes (278), tiež Farrow & Ball. Získajte úplné pokyny tu.

Fotograf: Angus Fergusson

Zdroj: House and Home Decorting s bielym SIP 2016

V tejto spálni, bledomodré steny – šepkajúc jar Benjamin Moore – dávajú priestor upokojujúcou a pokojnou atmosférou. Vzorované vankúše a japonský plagát dodávajú kúsok charakteru, čím sa zabráni farbe, aby sa cítila príliš mäkká.

Fotograf: Virginia MacDonald

Zdroj: House & Home Jún 2013

Dizajnér: Beth Poulter

Milovníci spoločnosti Sico Chagall zdôrazňuje komplikované nástenné obklady v tejto kúpeľni a do sladkého odtieňa pridá kráľovský vzhľad. Žltá vaňa z pazúry, zatiaľ čo úplne neočakávaná farba, vyzerá prekvapivo doma v pastelovej miestnosti.

Fotograf: s láskavým dovolením spoločnosti Catchpole & Rye

Zdroj: House & Home March 2013

Green sa ukázal ako všestranná voľba farby a dáva tejto kuchyni organický pocit inšpirovaný krajine. Tu, Guilford Green na stenách a slúžke hmly na skriniach, obaja Benjamin Moore, vyzerajú moderne a rafinovane.

Fotograf: s láskavým dovolením Benjamina Moora

Zdroj: House & Home May 2015

Hutch maľovaný vo zelenom dyme Farrow & Ball vyzerá leštene vedľa krbového plášťa s krémom.

Fotograf: Janet Kimber

Zdroj: House & Home March 2014

Dizajnér: Kenneth McRobbie a Colin Blanchard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *