Rowhouse Reno: Demolácia


Posledné dva týždne Reno sa skutočne zvýšili. Všetky povolenia sú konečne zavedené a sme pripravení riešiť najvýznamnejšiu časť Reno, fáza č. 2: Úplne prestavbu zadnej časti domu! (Ak ste vynechali fázu č. 1, kliknite sem.)

Tu je niekoľko fotografií nášho pokroku:

Zadná časť domu je v plnom prúde. Demo posádka musela kúpiť v špeciálnom leteckom vŕtaní, aby sa dostala cez všetky vrstvy betónu. Pod týmto balkónom v druhom poschodí bol ďalší systém dechtu a šindľový strešný systém s deviatimi vrstvami pásových oparov!

Kuchyňa bola odizolovaná a táto zadná stena bola otvorená. Teraz je omnoho viac filtrovania svetla – najmä keď vložíme okná 9 ‘x 9’ a francúzske dvere.

Modrá toaleta je preč! Zobrali sme tiež ľavú stenu, aby sme zväčšili priestor, a rozšírili sme okno.

Tu je niekoľko ďalších záberov demo procesu pre vaše potešenie:

Je celkom ohromujúce prinajmenšom. Mnoho rozhodnutí a plánovania sa uskutočnilo skôr, ako sme diskutovali o ukážke. Môj manžel a ja určite nie sme dizajnéri alebo architekti interiérov, ale pretože sme obaja grafickí dizajnéri, rozhodli sme sa to vyriešiť tak, ako by sme tlačili dizajn. Predtým, ako sme začali tento proces, sme prišli s kreatívnou krátkym a vizuálnou radou inšpirácie. Najali sme tiež nejakú odbornú pomoc pre náročné veci, ako sú kúpeľne a kuchyňa. No za to!

V mojom ďalšom blogovom príspevku 17. júla sa podelím o náš plán dizajnu útoku, aby ste videli, kam sa celá táto troska smeruje.

Pre ďalšie inšpiratívne Reno si prečítajte blogové príspevky Catherine Sweeneyovej.

Kredity fotografie: 1-7. Mandy Mlieko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *