Service automatizácie Cloud House Automation sa uzatvára – práve tu sú možnosti


začiatkom tohto týždňa Stringify, služba Cloud Cloud Integration House Automation Cloud, odhalila, že sa vypne.

Po takmer piatich rokoch transformácie presne toho, ako ľudia automatizujú svoje prepojené životy, je mi ľúto, že vás informujem, že začíname proces deaktivácie aplikácie Stringify. Toto nie je rozhodnutie, ktoré sme urobili ľahké, avšak keďže sa naše zameranie postupne posúva k vytvoreniu nových zážitkov z domácnosti v Comcaste, urobili sme strategické rozhodnutie ustúpiť od vytvorenia aplikácie. Nevyžadujete okamžite podniknúť žiadny druh konania. Aj keď dnes budeme eliminovať Stringify z obchodov s aplikáciami, budeme naďalej fungovať a podporovať službu pre existujúcich jednotlivcov s mesiacom jún. Keď aplikáciu deaktivujeme, tiež odstránime všetky vaše individuálne údaje.

Možnosti na strukujúci

Ak ste jednotlivec Stringify, ktorý chce pokračovať v automatizácii v cloude, potom firma nasmerovala na tieto tri možnosti pre vás …

Chápeme, že Stringify hrá obrovskú úlohu v každodennom živote našich používateľov a chceme sa ubezpečiť, že každý má veľa času na prispôsobenie sa. Na tento účel by som tiež rád ponúkol niekoľko návrhov alternatív potenciálnych inovácií. Aj keď by som vás motivoval, aby ste si robili svoj vlastný výskum, náš tím verí, že tieto možnosti ponúka jedinečnú hodnotu.

IFTTT-Vynikajúca služba, ktorá sa dá voľne využívať, ktorá využíva veľké množstvo rovnakých funkcií, ako aj schopností ako Stringify.

YOMOMI-jedna ďalšia služba, ktorá sa používa, podporuje mnoho prepojených gadgetov a skúseností.

Webcore – Pre jednotlivcov platformy Samsung Smartthings Platform. Niektorí ľudia v našom tíme využívajú a užívajú si ho.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest2
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *