VIDEO: Hubitat je Smartthings, ktorý sa striedal s regionálnym spracovaním a súkromím


, som si na chvíľu užíval „nerozhodnutý“ kanál YouTube Matta Ferrella, ako aj príjemné prekvapenie, keď videl jeho najnovšie video na automatizácii domu.

Tentoraz Matt poskytuje zhrnutie fascinujúceho nového systému Wise House – Hubitat Elevation. Hub sa vyvinul na podporu Z-Wave a Zigbee a poskytuje kompatibilitu so širokou škálou hardvéru…

Bol som na hľadaní ideálnej platformy Wise House. Niečo, čo dokáže preklenúť priestor medzi Z-Wave, Zigbee, ako aj zariadeniami WiFi Wise House. Niečo, čo je agnostická platforma, a môže pracovať s Google, Amazon a Apple. Niečo jednoduché, ako aj mimoriadne prispôsobiteľné. Rovnako ako oveľa dôležitejší systém, ktorý mám celkovú správu, ako aj moje súkromie, ako aj zabezpečené údaje. Existuje tento systém? Nie. Môžem tiež loviť jednorožec. Je niečo, čo sa blíži? Naozaj … druh. Dnes sa pozriem na Hubitat Elevation Hub, ktorý je šialeným prispôsobiteľným centrom domu, ktorý dokáže preklenúť priestor pre veľké množstvo rôznych gadgetov a služieb. Rovnako ako skutočne blízko k tomuto mýtickému jednorožcovi.
Matt Ferrell

Tvorcovia to vysvetlili ako „miestne riešenie“ s vašimi údajmi, ako aj spracovanie automatizácie na náboji, a nie v cloude, atraktívne to bude „rýchle, dôveryhodné aj súkromné“.

Hubitat má balík ponúkaný pre Veľkú Britániu a Írsko, ktorý zahŕňa Elevation Hub (Model C-5) s interiérom Zigbee Radio, USB Radio Stick pre frekvenciu Spojeného kráľovstva/Írska Z-Wave (s káblom), USB Extension Cable, UK, UK /Napájanie Írska, káblová televízia Ethernet, ako aj individuálna príručka – v súčasnosti 114,95 dolárov.

Pozrite sa na video nižšie, kde nájdete hodnotenie Matta a pozrite si tieto odkazy, kde nájdete oveľa viac informácií…

nerozhodnutým.com: hubitat.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest3
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *