Video: NOVÉ AIMBEROVANIE View plus monitory PM2,5, CO2 & RADON


Ažbiny práve odhalila svoje najnovšie zariadenie – zobrazenie plus Smart Air Monitor, ktorý obsahuje najpokročilejšiu technológiu kvality ovzdušia.

Ažice hovoria, že nové zariadenie je vybavené vstavaným senzorom častíc, ktorý dokáže zistiť PM2,5 a PM1, a poskytnúť užívateľom nepretržitý prístup k údajom, ako aj upozornenia na upozornenie o zmenách vo vzduchu.

Zobrazenie PLUS je zapnuté Wi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fi-Fired, ktorý ponúka prístup k údajom kedykoľvek a kdekoľvek, s životnosťou batérie viac ako dva roky. Zahŕňa senzory pre tuhé častice (pm), radón, oxid uhličitý (CO2) a oveľa viac, spolu s prispôsobiteľným displejom pre jednoduchú vizualizáciu. To môže byť tiež ľahko integrované do inteligentného domáceho systému pomocou IFTTT, Google Asistent a Amazon Alexa.

Budeme pridávať zobrazenie plus do našich existujúcich akumulačných nastavení neskôr v tomto roku, keď preskúmame nový monitor kvality ovzdušia.

Medzitým je k dispozícii pre predobjednávku začínajú dnes na Airthings.com so špeciálnym, 10% zľava z pre-spustiť zľavu do konca marca. Produkt začne prepravu zákazníkom tento jún za £ 259. Pozrite sa na video nižšie.

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Reddit
Linkovaný
Pinterest2
E-mail
Viac

Čudák
Vytlačiť

Skype
Tumblr

Telegram
Vrecko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *