Iwalk lacná batéria USB-C PD 45W na napájanie 15 “alebo 13” MacBook Pro


MACBOBY USB-C, rovnako ako MacBook profesionálov možno účtovať z radu tretích nabíjačiek osláv, vrátane vonkajších batérií.

Nie je to len akýkoľvek typ starej USB batérie, bude to robiť, ale požiada, aby boli PD batérie (dodávka energie), rovnako ako majú výstup vysoký na to, aby sa vyrovnali s požiadavkami súčasného notebooku.

Existujú všetky druhy nákladov pre tieto veci, početné na £ 100 +, takže som sa postavil na hľadanie niečoho, čo bolo oveľa lacnejšie využiť s mojím novým MacBook Pro. Po veľkom čítaní som sa usadil na iwalkovej ‘Furious’ Prenosné nabíjačky Power Bank, ako aj kúpil z Amazonu.

Väčšina z týchto batérií na vrchole okolo 20.000mah v týchto dňoch ako väčšie batérie môžu jesenné faul leteckej spoločnosti, ako aj pokyny TSA na užívanie lítium iónu na lietadlo.

Zatiaľ čo som si kúpil systém na zvládnutie mojich ciest, som tiež žiadal niečo, čo by som mohol využiť aj okolo domova.

Bežal som si macbook batériu na 10%, ako aj potom zapojený do iwalk.

Potom som uzavrel veko (meranie batérie na 44 wattoch), ako aj o niekoľko hodín neskôr. Iwalk bol vyčerpaný, ako aj MacBook bol teraz na 61%. Takže hrubý sprievodca je 50% poplatok na tento 15 “2018 stroj

V 2. teste som bežal počítač späť na 10%, ako aj zapojené do batérie, avšak naďalej využil MacBook. Tento čas okolo zariadenia nabitého na 48%.

Takže v jednom scenári som dostal prakticky 4 hodiny dodatočného času behu (pre základné surfovanie, blogovanie, prezeranie youtube atď.).

Výstupný port USB-C sa zdvojnásobuje ako vstup pre opätovné nabíjanie batérie. S USB C PD vstupom podporovaný rovnako ako 60 W môžete rýchly poplatok iwalk s využitím vlastného sieťového adaptéra USB typu C za približne 4 hodiny. Môžete tiež za poplatok niekoľko gadgets, keď z jeho 3 výstupov (1 x USB typu C, 2 x USB typ A).

[QC 3.0 Output prináša Top 18 W Výstup, USB C PD prináša Top 45W výstup, USB výstup prináša 5V 2.4A výstup]

Takže potom je iwalk zúrivý ideálny pre moje potreby, ako aj v lacnej cene. Už nie som požiadavka na odpojenie môjho sieťového adaptéra, ja som jednoducho využiť svoju batériu, kde sa namiesto toho požiadam.

783 recenzií

Anker Power Bank, Powercore + 26800 PD 45W s 60W PD nabíjačkou, napájací zásielka Power Bank Battery pre iPad Pro / iPhone 11 / Pro / X, rovnako ako oveľa viac

ANKER Advantage: Pripojte sa k 50 miliónom + Powered Amerike vedúcou značkou USB nabíjania.
Obrovský nabíjací výkon: 45W USB-C port ponúka dostatočnú moc na poplatok na notebooku pri plnej rýchlosti, zatiaľ čo dva 15W porty USB ponúkajú optimalizované nabíjanie na telefóny, tablety, rovnako ako viac.
Kolosálna kapacita: S obrovským kapacitou 26800mAh môžete zapiť iPhone x 6-krát, galaxiu S9 5, ako aj polčas, alebo ponúka plný poplatok 13-palcový MacBook Pro alebo Dell XPS 13.

£ 129,99

Nákup na Amazon

Teraz, niekto pochopí, kde môžem získať krátke (25/30 cm?) USB-C na USB-C nabíjací kábel?

iwalk.net: Ponúkané z Amazon: Recenzia: Nový MacBook Pro

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Reddit
Linkovaný
Pinterest10
E-mail
Viac

Čudák
Vytlačiť

Skype
Tumblr

Telegram
Vrecko

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Obrázky z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *