Užitočný gadget v týždni: Inateck 3 Port USB 3 Hub s gigabitom Ethernet


Inatech HBU3VL3-4 je trochu (110 x 32 x 20 mm) 3 port USB 3.0 Hub, ktorý obsahuje zásuvku RJ45 pre gigabit ethernet.

Zamerané priamo na používateľa Ultrabook Short 30 cm kábel je vítaný spôsob, ako udržať neporiadok na dek na minimum, aj keď pravdepodobne budete potrebovať rozšírenie USB, ktorý sa má použiť pomocou stolového počítača.

Jednotka nevyžaduje motoristu, aby používal svoje porty USB, ale budete potrebovať jeden pre vstavaný adaptér Gigibit Ethernet.

V rámčeku je CD, ale ak ste „postptickí“, potom si môžete stiahnuť motoristov zo stránky podpory InateCk pre Windows XP / Vista / 7 /8 / 8.1 (32/64 bit), Mac OSX a Linux.

Maximálny výstupný prúd portov USB je 5 V/900 Ma, takže ich neočakávajte, že ich použijete na nabíjanie.

S naším normálnym nevedeckým testom sme niekoľkokrát skopírovali súbory z nášho MacBook do nášho NAS a spriemerovali výsledky. USB 3 na Gigabit Ethernet Bridge trvalo 1 minu 29 sekúnd na kopírovanie našich súborov.

V porovnaní s našou Apple Thunderbolt s gigabitom ethernetovým adaptérom trvalo 1 minútu 21 sekúnd, vďaka čomu bola jednotka Thunderbolt okolo 9% rýchlejšia.

Apple Bridge je v súčasnosti 25 GBP, zatiaľ čo si môžete vyzdvihnúť jednotku InateCk za približne 20 GBP, čo je takmer také rýchle, cenovo dostupnejšie a zahŕňa tie užitočné ďalšie porty USB 3.0.

K dispozícii od Amazonu

804 recenzie

Inateck [4-v-1 porty USB 3.0 Hub a RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet Hub Converter LAN Káojný sieťový adaptér so vstavaným 1ft 1ft káblom USB 3.0
Premeňte jeden z portov USB počítača na tri porty USB 3.0 a jeden port RJ45 Gigabit Ethernet, najmä ako flexibilná možnosť pre ultrabooky, notebooky a tablety s rozhraniami USB
1 Gigabit Ethernet Port umožňuje prístup k superrýchleným sieťovým rýchlostiam, spätne kompatibilným s ethernetom 10/100; Podpora protokolov IPv4/IPv6, režim prenosu duálneho kanála, automatické prenos a regulácia reverzovania toku údajov
USB 3.0 SuperSpeed ​​do 5 Gbps (skutočná rýchlosť prenosu je obmedzená nastavením pripojeného zariadenia), spätne kompatibilné s USB 2.0/1.1/1.0

dostať sa na Amazon

inateck.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *