Pozri veľkolepé oblasti By Star Designer Mark D. Sikes


pre tých, ktorí nie sú oboznámení s Markom D. Sikes, je ten, kto pomáha Nancy Meyers štýlu tie krásne filmové súpravy. Je to podobne reeses zdarma dizajnér (jej postava v nedávnom dome opäť bola ovplyvnená ochrannou známkou), rovnako ako aj nový bestselling knihy, krásne: všetky americké ozdobu, ako aj neopustený štýl. Skontrolované, aby ste počuli presne, ako sa jeho profesia vzlietla, rovnako ako dostať nahliadnuť z jeho inšpirujúceho štýlu.

Meyers chodil na La Cienega Boulevard, kúpil za svoje dieťa Annie je veľmi prvý domov, keď sa zastavili mimo obchodného okna, kde Mark nasmeroval displej. “Zastavil to, čo robil, prešiel nám, prešiel na naše tkaniny, okamžite dal tie najlepšie, rovnako ako všetci kvalifikovaní dizajnérov, ktorí inštinktívne chápu, čo si vyberie to, čo nám umožnilo vidieť naše možnosti s jeho Oči, rovnako ako náhle sme videli obrovský obraz … žiadne úvody, žiadne trepanie rúk – on len prepojený s nami, ako aj zachránil dva non-profesionálne týždne práce. ”

Fotograf: joe schmelzer

Zdroj: Zdvorilosť jedného Kings Lane

V tejto obývacej izbe Montecito je zmes artefaktov zahrnúť marocké zrkadlo, misie-štýl železný lustre, vykladaná stolička, ako aj 18. storočia Chinoiserie Armoire. Antique koberec je vrstvený cez tkané koberec Abaca Merida.

Mark rád produkuje zákutia pre zábavu, plné kombinácie prvkov štýlu. “Bone-inlay boxy, miniatúrne alabaster objety, vinobranie popolníky, rovnako ako trblietavé skalné kryštály sú zaujímavé prídavky, ktoré ponúkajú vynikajúce krmivo pre konverzáciu kokteilov. Kariónové kresby, abstraktné výtlačky, ako aj moderné čiernobiele fotografie v jednoduchých drevených snímok (napevnené proti stenám, skôr ako formálne zavesení), udržiavajú medzery z pocitu datovania bez toho, aby ste sa zbavili správy, “hovorí.

Čína Modré Slipcovers Kontrast s hlbokými mahagónovými regálmi v knižnici tohto domova, zatiaľ čo Suzani záclony veselo prehrávanie z kombinácie farby kníh na displeji.

Záhradné panely inšpirované chinoiserie pozdravia hostí v vstupe pacifického palizesad domov. Stôl v bledom modrej s olivovým lemom spája farby vonku.

Mark píl červeno pri vývoji tejto Kip’s Bay Decorator Show House. “Červená je odvážne farby, žiadne obavy z toho. Je to však tiež prístupné v tom zmysle, že čerpá oko, rovnako ako neberie do odpovede. Keď som využívať červenú v miestnosti, rád pracujem v silnom vzore (ako napríklad tkanina Braquenáša, rovnako preferovaný z Hubert de Givenchys) rozbiť paletu … to robí to zaujímavú farbu, s ktorou vrstva. Paisley, Suzani, Ikat, živočíšne výtlačky, ako aj All-American kontroluje bez námahy v mnohých mojich červených miestnostiach. ”

Náladové tabule Mark sú umelecké diela – módne spájanie ľudí, miest, ako aj módne. Jeho odevy line, MDS pruhy, sa spolieha na jeho preferovanú modrú, ako aj bielu kombináciu, ako aj vzory. “Každý, kto mi kedy spokojný , ako aj námorné dobrodružstvá. ”

Tapeta s mriežkou produkuje záhradný pozadie pre prepracovanú konzolu, ako aj zrkadlo v tomto zázname. “Akýkoľvek záverový odtieň – z najmalejšieho slnečného aquaNa najintenzívnejšiu záhradu Eco-Friendly – môže priniesť radostný bezstarostný duch prírody do miestnosti. Zbožňujem jednoduchú zeleň – papraď, boxwoods, krepkované bylinky, Ficus Alii, ekologický Hydrangea, rovnako ako Myrtle Topiarias sú rastliny, ktoré používam mnoho často. ”

V tomto Gracie-Wallpapped Hollywood Hills spálňa, Slonoviny-maľované chippendale bočná stolička, ako aj kožená ostnatý s hodvábnym zbiehaním zlepšiť tradičnú eleganciu. Lôžko Canopy je zavesená v závete s modrým lemom, na čerstvý vzhľad.

Prírodné materiály Ground Modré, rovnako ako biele, takže značka bežne dodáva koše, drevené krabičky, ratanové stoličky, ako aj koberce prirodzených vlákien k tejto palete. “Okrem výroby jemného kontrastu, prírodných materiálov mleté ​​modré, rovnako ako biele, ako keby pripomínali pruhy, ako aj výtlačky, ktoré zdieľajú svoje odtiene s vodou, neba, rovnako ako mraky.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *