8 jednoduchých spôsobov, ako vylepšiť svoju kúpeľňu na rozpočet


Asistent dizajnérskeho editora Jennifer Koper zdieľa rýchle a rozpočtové nápady na vyrovnanie kúpeľní.
Kúpeľne sú také pracovité, ale často prehliadané. Už je to nejaký čas, čo ste venovali pozornosť svojim? Tu je dobrá správa: Ak sú hlavné povrchové úpravy stále v dobrom stave, sú neutrálne alebo jednoducho nie ste pripravení vykonať celé Reno práve teraz, existujú spôsoby, ako dať priestoru občerstvenie priaznivé pre rozpočet. Urobte ich všetky alebo si vyberte – líšia sa v cene, ale všetci udržiavajú rozpočet na mysli.

Štýlová sprchovacia opona je skvelá príležitosť pridať do vašej kúpeľne textúru, farbu alebo dokonca vzor, ​​ale môže byť ťažké pritĺcť ten správny vzhľad. Priznanie: Raz som strávil takmer rok kontrolou sekcie sprchového závesu v každom obchode, aby som našiel materiál, ktorý vyzeral dobre a nemal mimoriadny pocit. Odvtedy som sa dozvedel, že je lepšie zasiahnuť do obchodov s textilom a vytvoriť úplne vlastný vzhľad, ako napríklad dizajnér Cameron MacNeil v kúpeľni editorka Beth Hitchcock. Namiesto toho, aby ste tkaninu šili do oponu, je ekonomickejšou voľbou kúpiť sadu hotových závesov v správnej dĺžke pre vašu sprchu a na ochranu tkaniny pomocou vložky sprchového závesu.

Fotograf: Stacey Brandford

Zdroj: Dom a domáca jesenná kuchyňa a kúpeľňa SIP 2012

Dizajnér: Cameron MacNeil

Nahraďte datované alebo staviteľné zrkadlo za to, že niečím čerstvým. Na trhu teraz existuje niekoľko vynikajúcich možností, ktoré vyhovujú štýlu každého. Možno vás prekvapí, ako tento jednoduchý krok môže zmeniť. Rozbočovač od Umbry zasiahne necht na hlave jeho vyhľadávaným okrúhlym tvarom a matným čiernym gumovým rámom na trendu.

Zdroj: Umbra

Výrobky: Hub Mirror, 180 dolárov

Niekedy ju štandardná kúpeľná podložka v malej veľkosti 2 ‘x 3 ju jednoducho nezrežuje. Rád rozširujem svoje hľadanie na koberce, ktoré nie sú navrhnuté špeciálne pre kúpeľňu, ak chcem niečo zvláštne. Možno by ste len mohli položiť malú, jednoduchú kúpeľňovú rohož mimo sprchy, ale uprednostnili by ste viac standout s farebnou farbou podľa vašej márnosti. Turecké, marocké a ročné koberčeky často prichádzajú v malých, nepravidelných tvaroch, ktoré majú tendenciu byť ideálne pre kúpeľne.

Zdroj: Vintage kobercové obchody cez Instagram

Ďalšou rýchlou opravou, ktorú je možné urobiť cenovo dostupne, je aktualizácia vášho osvetlenia. Osvetlenie môže urobiť obrovské vyhlásenie štýlu a úplne transformovať nevýraznú kúpeľňu. Nejde však iba o to, ako to vyzerá – osvetlenie v hlavnej kúpeľni musí byť funkčné. Je dôležité vziať do úvahy, koľko svetla potrebujete a kde sa nasadí príslušenstvo. Často odporúčam príslušenstvo s viac ako jednou žiarovkou, ak bude namontovaná nad márnosť, zatiaľ čo pri použití v pároch môžu byť skvelé stolové svietniky skvelé.

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: House & Home March 2013; Osvetlenie únie; Omladenie; CB2

Výrobky: Dvojitá valcová kúpeľňa márnosť, 159 dolárov; Berkshire Double Sconce, 239 USD; Vega Bath 3 BRASS Mosadzná nástenná nástenná nástenná nástenka, 229 dolárov

Dizajnér: Mazen El-Abdallah a Stacey Smithers

Áno, je vhodné kúpiť si jednorazové mydlové čerpadlo, umiestniť ho na pult a nazvať ho deň, ale zvážte faktor životného prostredia, ako aj náklady. Páči sa mi jednoduchosť a jemné fluting zbierky bielej porcelánu z H&M Home. Pridajte zodpovedajúci držiak na zubnú kefku a krabicu na cetke, aby ste udržali šperky v bezpečí okolo umývadla.

Zdroj: H&M Home

Výrobky: Porcelánová drobná skrinka, 13 dolárov; Dávkovač porcelánového mydla, 15 dolárov; Hrnček zubnej kefky z porcelánu, 13 dolárov

Udržiavanie často používaných zásob, ako sú bavlnené gule a tampóny, ktoré sú po ruke, môže urýchliť vašu rannú rutinu a urobiť ju príjemnejšou. zvážte použitie krásnych kanistrov, ktoré môžuPridajte na svoju dosku s jemnou farbou a udržujte prach na uzde!

Zdroj: prepravka a hlavne

Výrobky: Režim Azure Glass Canisters, 33-48 dolárov

Háčiky sú dané pre uteráky, ale tiež ich milujem pre hosť a uteráky. Niečo o uteráku na háčiku sa cíti bezstarostnejšie ako zložené uteráky na bare a zaberajú menej miesta na stenu. Zvážte povrchovú úpravu a tvar tak, aby háčiky vyzerali nádherne s visiacim uterákom alebo bez nich, a zvážte inštaláciu jedného navyše, ako si myslíte, že potrebujete – budete prekvapení, ako často sa môže hodiť navyše.

Fotograf: Stacey Brandford

Zdroj: Dom a domáca kuchyňa a kúpeľňa SIP 2012; Omladenie (dva najlepšie); Školský dom

Produkty: West Slope Single Hook, 29 USD USD; Sommerville Single Hook, 29 USD USD; Charter liatinový háčik, 6 USD USD

Dizajnér: Cameron MacNeil

Svoje steny môžete namaľovať čerstvé neutrálne alebo maľovať iba dvere v jasnej farbe. Pri správnej farbe môžete dokonca pridať kabát do svojej dlaždice alebo márnosti. Ak robíte prácu sami, farba je najdôležitejší spôsob, ako dosiahnuť najväčší vplyv.

Objavte 6 jednoduchých aktualizácií kúpeľne, aby ste sa vyhli renovácii

Fotograf: Michael Graydon

Zdroj: House & Home Jún 2013

Dizajnér: Morgan Michener

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *