Bezdrôtová brána Clipsal C-BUS


z austrálskych IT News… “Clipsal Integrated Systems vzal svoj bezdrôtový systém automatizácie C-Bus, ktorý sa prepojil s modulárnym pevne zapojeným systémom spoločnosti, ktorý využíva priemyselnú konvenčnú kategóriu Five ( CAT-5) Kábel.

Bezdrôtový rozsah C-BUS je tvorený bránou, diaľkovým ovládaním, nástennými doskami a adaptérmi napájania. Manažér marketingu CIS Simon Wehr tvrdí, že spoločnosť Wearless zvýši dopyt po produktoch spoločnosti Clipsal v austrálskych existujúcich obydliach 7,3 milióna, ako aj 175 000 nových domov postavených každý rok.

Nie že podiel na trhu budov bol problémom pre spoločnosť Clipsal, pretože divízia CIS minulý rok vzrástla o 40 percent, ale Wehr tvrdí, že najväčším problémom je dostatok elektrikárov vyškolených na inštaláciu C-bus.

Pred bezdrôtovými systémami sa systémy domácej automatizácie obmedzovali na ľudí, ktorí stavajú od nuly alebo robia veľké renovácie, pretože hoci je kabeláž lacná, dodatočná dodatočná montáž môže byť zložitá, drahá alebo niekedy nemožná bezdrôtová C-Bus, je ľahkou voľbou.

„Vždy by som odporučil vložiť drôty, ak existuje príležitosť,“ hovorí Wehr.

C-Bus Wireless je pre časy, keď nie je možné zapojenie.

Bezdrôtová brána C-BUS sa môže použiť na spustenie inteligentného osvetľovacieho systému v jednej miestnosti, alebo sa dá upraviť tak, aby spustil celý systém automatizácie domácnosti. Pripojenie bezdrôtovej brány k existujúcemu systému C-BUS sa otvára cesta k použitiu vreckového diaľkového ovládača na ovládanie systému.

Väčšinu systému, navrhnutý v Austrálii, je vyrobená lokálne skupinou Adelaide, ktorú minulý rok kúpila nemecká spoločnosť Schneider Electric.

Bezdrôtová brána rozpozná všetky existujúce pevne zapojené C-Bus Gear a komponenty Clipsal sa môžu použiť na rozšírenie bezdrôtového systému/CAT-5, aby sa dalo ovládať pomocou pripojenia na internet.

Wehr nainštaloval vo svojej kôlni bezdrôtový adaptér Power-Plug, ktorý by nestál za zapojenie s CAT-5.

“S Wireless je to ľahké,” hovorí.

Clipsal tiež aktualizoval položky vo svojej káblovej zostave a obliekol si nástenné dosky tým, že im dáva dizajnérske povrchové úpravy a zavádza technológiu dynamického označovania, ktorá ponúka upraviteľný text LCD, bitmap obrázky a stĺpcové grafy, ktoré označujú úroveň hlasitosti alebo osvetlenia.

Text a grafiku je možné vytvoriť na počítači a stiahnuť do prepínačov.

Zdroj: C-Bus Shop: Viac noviniek C-Bus Products News

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *