Prázdniny z Indigo


Včera sme sa pozreli na všetky sezónne na ročnom sviatočnom náhľade Indigo. Práve tu je pohľad na niektoré z najdôležitejších udalostí.

Špeciálnymi hostiami na večer boli spisovateľ Vincent Lam (jeho ďalšou úlohou je pohotovostný lekár – kúsok leklika, ten chlap), ako aj štýl Virtuoso Heather Clawson, autor oboch prominentných blogov obvykle…

A táto úžasná nová kniha o konferenčnom stolíku.

Sme obrovskí fanúšikovia Clawsona tu v H&H, ako aj s ňou po jej prezentácii sme radi chatovali.

Potom nastal čas rozhliadnuť sa. Aj keď ma vianočné náznaky Vianoc niekedy môžu poslať do kariérovej mamy, ktorá obsahuje panike, ktorá je obklopená tak veľa krásnych predmetov na sezónne zdobenie, bolo ťažké ho chytiť v duchu dovolenky. Tento strom bol môj veľmi milovaný so zmesou lesných aspektov, ako aj predmetov, ktoré iskrijú.

Som čiastočne voči týmto bitím vtáčím ozdobám, najmä tie, ktoré je ideálny s iskrivým žalúdkom zlata, ako aj šedozelené perie.

Môj spolupracovník Seema Persaud, ktorý je blázon do pletenia, bol priťahovaný k týmto kreatívnym sviečkam, ktoré vyzerajú ako priadze gule, ako aj káblové svetre.

To, čo sa mi skutočne páčilo, bola línia barových nástrojov vyzerajúcich zlatými vintage. Páči sa mi zábavné, rovnako ako to vyzerá ako najlepšia metóda integrácie vzoru teplých kovov do oblasti bez nákladov veľa peňazí.

Pridajte do tohto zlatého ľadového vedra fľašu Prosecco, rovnako ako by ste mali najlepší darček pre hostesky pre túto sezónu (náznak, náznak, všetci ľudia, ktorí sa v najbližších týždňoch týkajú večere v mojej lokalite).

Odolal som, keď som si položil hlavu na tieto chlpaté vankúše, avšak na chvíľu to bolo šikovné. S novembrovými temnými večermi, ktoré som chcel urobiť, je zvlnenie knihy. Keby som ich mal, počul by si odo mňa znova okolo marca.

Tento vyšívaný vankúš na soby (to je sob, nie?) By do akéhokoľvek druhu priestoru pridal jemnú reklamnú sviatočnú poznámku.

Ale všetky očarujúce dekorácie, hlavným štýlom podujatia bol „Knihy sú krásne“. Rovnako ako kto z nás – odborníci na digitálne médiá, ako aj všetci – nesúhlasili s tým, že knihy sú stále nestarne objekty túžby, úžasné online, ako aj oveľa úžasnejšie?

Prečítajte si dovolenkové ozdoby od Floriana Paonessa, Holly Meighen a Sarah Hartill.

Fotografie: 1-11. Seema perssaud

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *