New Yale Conexis L1 Smart Dverne Lock


Nový inteligentný zámok Conexis L1 od Yale vás úplne ovláda vaše dvere, čo vám umožní nakonfigurovať, ovládať a odomknúť svoj domov zo smartfónu pomocou Bluetooth s nízkou energiou s nízkou energiou Bluetooth App.

Pre maximálny pokoj môžete vytvárať a posielať mobilné kľúče rodine a priateľom a sledovať, kto prichádza a odchádza jednoducho pomocou vášho smartfónu. Vďaka novej funkcii Twist and Go môžete tiež otočiť telefón o 90 stupňov, aby ste odomkli svoje predné dvere, ako aj na výber kľúčovej značky, rozhodujúcej karty alebo značky telefónu, v závislosti od vašich preferencií.
A nebojte sa, či elektrická energia klesne! Inteligentný zámok je poháňaný štyrmi batériami AA a keď batérie začnú nízko spustiť, pošle upozornenie na váš smartfón. Má dokonca aj záložný port pripojenia batérie na svojej externej strane, ktorý sa dá použiť na napájanie zámku v prípade plochej batérie.

Cítiť sa bezpečne a bezpečné je potrebné pre každého majiteľa domu. Okrem alarmu manipulácie, inteligentný zámok dverí spĺňa bezpečnostný štandard PAS24. Ľahko sa inštaluje, zámok je kompatibilný s množstvom viacbodových zámkov na trhu a vyžaduje iba jediný skrutkovač a pásku, aby sa prispôsobil.
Ak sú prepojení s bezdrôtovým modulom Yale, používatelia môžu pripojiť Conexis L1 k iným inteligentným produktom Yale, vrátane alarmu Yale Smart Home Alarm alebo Smart CCTV, ktorý je možné potom ovládať pomocou aplikácie Yale. Alternatívne sa zámok pripojí aj k popredným inteligentným domácim systémom, keď je vybavený správny modul.

zľava

1 400 recenzií

YALE SD-L1000-C Conexis L1 SMART DOORE, Ovládanie aplikácií, značky kľúčov/telefónov, diaľkový zámok/odomknutie, chrómová úprava

Keyless – vám dáva slobodu chrániť svoj domov bez potreby kľúču.
Jednoduché prispôsobenie – vhodné pre veľa PVC a kompozitných dverí, vyžaduje sa iba skrutkovač.
BSI Schválené – Svetový inteligentný zámok schválený BSI.

164,25 GBP

dostať sa na Amazon

www.yale.co.uk/smart-Live: K dispozícii od Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *