Štýlové údaje – Áno, môžete mixovať pruhy, ako aj výtlačky.


CIAO BLOGGISTI,

Chápem zodpovedajúce záclony, tapety, rovnako ako aj posteľové kryty majú chvíľu. Verím, že tento štýl môže vyzerať očarujúce v Manhattane Tradičné šesť spálňa alebo dom v anglickom vidieku. Všeobecne platí, že nie som fanúšikom toho, čo interiérový dizajnéri / dekoratátori odkazujú na mimoriadne technické podmienky, ako Matchy-Matchy.

Zatiaľ sme využili veľké množstvo neutrálov, ako aj pevných farieb v našich projektoch. Snažím sa experimentovať oveľa viac, keď sa týka vzorov, najmä ich miešanie. Je to ťažké, pretože medzi babičkou štýlovo, ako aj priestor, ktorý vyzerá daticky.

Jeden z mojich klientov má nádhernú pruhovanú pohovku. Súčasné dekoratívne vankúše sú pevné modré, že by chcela zmeniť. nezvyčajné, začal som ťahať výtlačky. Jej dom má tradičné linky, rovnako ako niekoľko starožitností zmiešaných so súčasným umením. Pevné vankúše na gauči úplne zmizli.

Niečo, ako je to z dizajnérskeho cechu

Mám rád pruhy. Sú to fantastický vzor, ​​ako sú základné, ako aj grafika. Môže sa zdať divné umiestnenie prúžok v priestore, ktorý má kvetinové výtlačky, však to skús. Grafické línie pruhov pomôžu uložiť priestor.

Ako sa uistiť, že priestor nevyzerá ako neusporiadaný neporiadok? Farba, farba, farba. Táto spálňa podľa Marka D. Sikes je najlepším príkladom.

Foto: IST DIBS
Pásy na stoličkách idú krásne s kvetinovou potlačou na DUVET. Obrázok kvetinový vzor na stoličkách. Verím, že by to bola metóda.

V tejto oblasti je to skvelá ponuka, ktorá sa deje v tejto oblasti, ale farebná kombinácia (a stupnica nábytku) ho uvoľní.

Nižšie, silná technika od Stevena Gambrelu. Nádherný.

Foto: Steven Gambrel

Čokoládová hnedá, ako aj modrá zo Sheila Bridges. Všimnite si presne, ako je tlač v závesoch presne rovnaká farba ako pruh. Krásne. Pevné závesy s týmto typom pohovky by urobili oblasť, rovnako ako formálne pre mladú slobodnú ženu.

Foto: Sheila Bridges
Je zrejmé, že mám modrú farbu v mojej mysli.

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Štýlové dáta – štandardné interiéry sú backjanuary 10, 2018in “architektúra”
Vrátil som sa do Cali – La Cienega Štýl – Legends 2015May 26, 2015in “AGD”
Štýlové údaje – niečo musí dať, pätnásť rokov laterapril 18, 2018in “design”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *