Víkend inšpirácie – happy – Pharrell Williams


včera OSN, a ľudia z celého sveta, slávil Medzinárodný deň šťastie.

Vzhľadom k tomu, všetky hrozné, čo sa deje tu na planéte Zem, by bolo veľmi jednoduché ramenami a myslím, že to nič nepoteší.

Niekedy, keď som vo veľmi dobrej nálade, mám trochu vydesilo. Prečo som v dobrej nálade? Mal by som byť cynický, depresiu a úzkosť. Je to ako keby nemám právo byť šťastný. Stretávam veľa krajanov v Ríme. mnohí nie sú spokojní a sú podozrivé z tých, kto sú. Byť šťastný nie je “držať to skutočný.” Skončíme tankovanie požiaru každého iní.

Jeden z mojich milých priateľov, povedal by som mal vyhnúť úbohé ľudí. Prečo si cucal do ich neustálej negativity a pesimizmu? Je pravda, že my všetci máme zlé dni, týždne i mesiace, ale ako som starší Zistil som, že majú menšiu trpezlivosť pre ľudí, ktorí sa sťažujú, po celú dobu, ale nikdy neurobil nič, čo by zmeny / zlepšenie ich situácie.

Mám tendenciu sa starať o veľa, hlavne o mojej budúcnosti. Ako budem platiť svoje účty? bude moja firma aj naďalej rásť? budem niekedy byť plynulý v taliančine? Prečo je Drake tak populárne? Ležím hore v noci a zaoberať sa vecí, ktoré som nemajú žiadnu kontrolu nad. To nie je zdravé a ja pracujem na tom.

Keď som rád, že to nie je preto, že nič sa naozaj zmenil. Stále mám rovnaké účtenky, starosti a problémy. Niekedy však spomínam si, že som obrovské šťastie spôsobom, ktorý nemožno merať v dolároch alebo eurách.

Nebude to ľahké, ale budem sa snažiť čo najlepšie robiť opak toho, čo som normálne, ktorý má starostí a sťažovať.

Ďalšie priateľ vyhlásil, že to bolo to bude dobrý rok. na základe čoho? Nič. Ona tomu verí, a preto sa bude robiť všetko, čo v jej silách, aby sa tak stalo.

Páči sa mi, prečo si myslí.

Buon víkend!

(Zbožňujem toto video. Musím ovládnuť z tanca, keď počujem túto pesničku pri behaní.)

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Pred desiatimi rokmi som sa presťahoval do Ríma, ItalyApril 4, 2018In “AGD”
Cestuje do Ríma? Musíte Tieto Apps.June 29, 2012In “Rome”
Život v Ríme – tentoraz som pripravený na FerragostoAugust 11 2015In “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *