Nová webová stránka pre IP CCTV


sme práve dostali túto tlačovú správu o novom podnikaní v Spojenom kráľovstve, ktorá sa špecializuje na ponuku, ako aj inštaláciu technológií IP sledovania.

“Analógové CCTV zariadenia určite boli nápomocné pri znižovaní trestnej činnosti, však táto inovácia potrebuje investície do nákladných zariadení, ako aj zariadenia, aby sa zabezpečilo, že zločinci môžu byť účinne monitorovaní. Inovácia kamery IP kamery možno implementovať pre zlomok výdavkov s využitím existujúcich sieťových infraštruktúr ako aj zamestnáva inteligentné inovácie, ktoré zobrazujú zariadenia, rovnako ako môže sledovať pohyby jednotlivcov bez požiadavky prítomného operátora. Pridajte k tejto všestrannosti, že je schopný zvládnuť, ako aj fotoaparáty na obrazovke odkiaľkoľvek na svete cez webové pripojenie ako výhody skončili byť mimoriadne hmatateľné.

ISEC riešenia sú nedávno stanovené podnikanie špecializujúce sa na inštaláciu, ako aj dodávky automatizácie domu, ako aj technológie IP sledovania. Založené v Ravenshead; Nottingham, Business ponúka širokú škálu produktov, ako aj služby so súčasným, ako aj príťažlivým e-commerce stránky, s veľkými obchodmi užitočných informácií. Stránka je v podstate rozdelená do dvoch, prvá časť sa vzťahuje na IP alebo sieťové kamery, ktoré si môžete zakúpiť na internete s extrémne slick, ako aj jednoduché využitie na internetovom nákupe systému. Inštalačný servis pre priemyselné, ako aj rezidenčné aplikácie je tiež dostupné, využívajúce najnovšie digitálne inovácie, ktoré môžu byť integrované s alarmmi zlodejov, bodovými predajňami, ako aj existujúcimi analógovými CCTV systémami.

Druhá časť lokality pokrýva inštaláciu technológií automatizácie domu, ako aj opäť je plná užitočných informácií, vrátane sťahovateľných pdf brožúr. Riešenia spoločnosti ISEC sa špecializujú na celkovú automatizáciu domu vrátane kontroly osvetlenia, domáceho kina, audio vizuálnej distribúcie, ako aj digitálnym dohľadom. Ponuka Automatizácia na mieru, ako aj integračné riešenia pre architektov, dizajnérov interiéru, dizajnérov, ako aj majitelia domu. ”

Ďalšie informácie nájdete na www.isec-solutions.co.uk

Alebo sa spojte s info@isec-solutions.co.uk

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Reddit
Linkovaný
Pútavý
E-mail
Viac

Čudák
Vytlačiť

Skype
Tumblr

Telegram
Vrecko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *