Jennifer Lawrence si prenajíma svoj newyorský byt!


Nie, toto nie je vŕtačka! Jennifer Lawrence si prenajíma svoj byt v New Yorku. Za strmé náklady 27 500 dolárov mesačne môžete zavolať do bytu s rozlohou 3 184 štvorcových stôp alebo byt, ako aj potešiť, že ste susedmi s Justinom Timberlakeom, ako aj Harrym Stylesom, ktorí tiež online v budove Tribeca. Navyše, Jennifer Lawrence by bola vašim prenajímateľom!

Kliknite na nahliadnutie do trojizbového, tri a pol sprchového miestnosti, ktorý bol „prakticky predstavený“, pomocou malej dizajnérskej motivácie pre budúceho nájomcu.

Fasáda červenej tehly konvertovanej knihy 80. rokov 20. storočia je plná historického šarmu.

Vo vnútri je hlavným obytným priestorom Open Idea s vysokými stropmi, ako aj štyrmi veľkými oknami smerujúcimi na sever. Je tu dokonca zapustený plynový krb.

Ak sú vybavené, koberce pomáhajú rozdeliť oblasť do zón a rozdeľujú obytný priestor a jedálenský kút.

Šírka doska, biela podlaha sa využíva v celom priestore, ako aj regenerované drevené lúče so stĺpcami zodpovedajúcich podporných stĺpcov dodávajú veľa charakteru.

Moderný nábytok v neutrálnej palete zdôrazňuje prirodzené svetlo, zatiaľ čo zásahy čierneho produkujú kontrast.

Kuchynská oblasť šéfkuchára je vybavená mramorovým ostrovom, chladničkou pod nulou, v umývačke s dvojitým riadom, ako aj šiestimi horákmi.

Okná v hlavnom apartmáne sú rovnako veľké a svetlo naplnené ako okná v obývacej izbe.

Mierová kombinácia v prakticky zasiahnutom priestore vytvára pokojný ústup, ktorý je ideálny pre každého typu kupujúceho.

Ensuite Bath je čistý luxus, môže sa pochváliť bielym mramorom Calacatta, predĺženou dvojitou márnosťou, voľne stojacou vaječskou vaňou, ako aj veľkou sklenenou sprchou s kamennou lavicou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *