74% spotrebiteľov neinformovaných z múdreho domu, 19% určite nechce jednu


novú výskumnú štúdiu od spoločnosti Harris Interactive, poskytla svetlo zaujímavé názory na inteligentný dom. Výskumná štúdia skúmala „Reprezentatívna vzorka viac ako 1 000 respondentov v Spojenom kráľovstve“ a odhalila, že 74% nie je uvedomuje, že inovácia Wise House je už ponúkaná, pretože 19% by určite nevlastnilo systém múdreho domu. Ťažkosti, ako aj šance na priemysel. Skontroloval som úplné vydanie nižšie…

Systémy Smart House sú najnovším technickým rozvojom, ktorý umožňuje spotrebiteľom premietnuť, ako aj riadiť ich spotrebu energie, vody, komunikácie, ako aj služby domácej zábavy využívajúce celý rad inteligentných, prepojených gadgetov – ale iba jeden z 20 (5%) Spotrebitelia vo Veľkej Británii tvrdia, že by určite vlastnili jeden v porovnaní s jedným z piatich (19%), ktorý by určite nebol.

Podľa výskumnej štúdie spoločnosti Harris Interactive, poprednej agentúry pre výskum prieskumu trhu, je hlavným dôvodom Wise House Systems s spotrebiteľmi významný nedostatok dôvery; Dve pätiny (41%) respondentov poistného nároku sa nepočítajú s žiadnym typom ich súčasných dodávateľov služieb (vrátane verejných služieb, širokopásmového pripojenia, telekomunikácií a bezpečnosti domu), aby poskytovali systém, ktorý by im potenciálne umožnil kontrolovať. Pokiaľ ide o tento dôvod, zníži sa ich použitie pri dotyku tlačidla.

Výskum, ktorý skúmal národnú reprezentatívnu vzorku spotrebiteľov Spojeného kráľovstva, tiež zistil, že väčšina spotrebiteľov (74%) nie je vedomá inovácie múdreho domu už je k dispozícii, prakticky tretina (31%) sa domnieva, že to bude trvať najmenej päť rokov alebo Oveľa viac sa rozvíjať, zatiaľ čo prakticky jeden z desiatich (9%) neverí, že múdry dom bude niekedy skutočnosťou.

Spotrebitelia spomenuli úsporu peňazí na domáce výdavky, napriek tomu – polovica respondentov (50%) by potešila, keby získala všetky služby od toho istého dodávateľa, ak by malo peňažný zmysel, ako aj podobný podiel (52%). Peniaze ako dôvod na zvládnutie spotreby energie svojej domácnosti oveľa efektívnejšie.
Ďalšie zistenia z výskumnej štúdie zahŕňajú:

Úspora času nestačí na presvedčenie spotrebiteľov o výhodách múdrych domácich systémov, pričom menej ako tretina (31%) je pripravená premýšľať o využívaní akýchkoľvek služieb, ktoré im ušetrí čas.
Technologický vývoj sám osebe nemá špecifický význam pre spotrebiteľov, pričom iba jeden z piatich (21%) cituje ako prioritu.
Väčšina spotrebiteľov nepoužíva prepojené gadgety ani aplikácie na premietanie ich zdravia a wellness, ako aj v pohode (62%) nevyužíva technológiu, v porovnaní s menším ako A. Piaty (17%), ktoré ich pravidelne využívajú.

Lee Langford, riaditeľ výskumnej štúdie spoločnosti Harris Interactive, uviedol: „Dodávatelia služieb, ako aj ďalší, ktorí chcú pôsobiť v oblasti Wise Tech, majú určitú metódu, aby sa informovali, ako aj presvedčiť širokú verejnosť o potenciálnych výhodách. Toto je stále mimoriadne otvorené pole, ako aj najdôveryhodnejšie dodávatelia, je oveľa pravdepodobnejšie, že budú z dlhodobého hľadiska úspešní. “
Správa je súčasťou série klientov spoločnosti Harris Interactive, ktorá ponúka značky s konkurenčnými porovnávacími vzormi, ako aj poznatky o spojení klientov a skúseností. Klientska sila je vyvinutá s cieľom pomôcť organizáciám pochopiť, ako sa menia interakcie spotrebiteľov s ich značkami.

Harris-interactive.co.uk

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *