Dary, ktoré sa vrátia


namiesto bzúcania z obchodu do obchodu, ktoré sa obávajú, že naplnia kmeň auta do porachu tento rok darčekmi, prečo nezohľadniť jeden z týchto darčekových nápadov, ktoré sa vrátia späť k dobrej veci? Rok čo rok sa sviatky ukázali ako stresom nadmerných výdavkov, ale malo by to byť v skutočnosti o kvalitnom čase s FAM, nakupovaním, vďaka ktorému sa budete cítiť dobre-nie zlomiť-a dávať dary, vďaka ktorým sa ľudia usmievajú. Tu je niekoľko skvelých nápadov na darčeky, na ktoré som narazil, vďaka čomu sa darca aj prijímač cítia teplé a nejasné:

Desaťtisíc dedín je skvelým východiskovým bodom. Všetky ich koše, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom ich webových stránok, sú ručne vyrábané remeselníkom ako súčasť neziskovej organizácie spravodlivého obchodu. Kôš chleba Khaki Lutindzi (vľavo) vyrábajú ženy zo skupiny žien v zamestnaní a posilnení postavenia v Svazijsku. V košíku časopisu Kaisa Grass, ručne vyrobený skupinou Rishilpi v odľahlom Bangladéši, by dokonale umiestnil tie staré problémy spoločnosti H&H! Alebo dajte darčekové predplatné spoločnosti H&H, potom zabaľte tento kôš, aby mali niečo pod stromom.

50% nákladov na tieto sovy ortuť od West Elm pôjde na kanadské charitatívne organizácie, ako je Nadácia Sickkids Foundation, Alberta Children’s Hospital Foundation a B.C. Nadácia pre detskú nemocnicu.

Spoločnosť Acacia Creations je ekologická spoločnosť a spravodlivá obchodná spoločnosť so sídlom v Nairobi v Keni. Vyrábajú šperky a misky vyrobené z recyklovaného papiera. Tieto pútavé misky majú priemer asi 6 ″ (majú tiež verzie 3 ″ a 9 ″) a žiadne dve misky nie sú rovnaké, tak ako je to pre jedinečný darček?

Za každú mäkkú hračku, ktorú si kúpite v IKEA, nadácia IKEA Foundation venuje UNICEF 1 dolár a zachráni deti, aby mohli poskytnúť menej štvorcové deti kvalitné vzdelanie. Tieto myši by pre deti vytvorili roztomilé pančuchové výrobky.

A nakoniec, ale mohol by som pokračovať ďalej a ďalej, Pottery Barn má na svojich webových stránkach celú sekciu „dary, ktoré sa vrátia“ (mnoho veľkých maloobchodníkov, stačí sa pozrieť pod kartu Gift na svojich domovských stránkach). Rovnako ako West Elm, aj Pottery Barn pracuje s Nadáciou Sickkids Foundation, Detskou nemocnicou Alberta a B.C. Nadácia pre detskú nemocnicu. Tento faux-sheepskin Throw je teraz v predaji prostredníctvom svojich webových stránok, takže ho získajte, kým je teplý. Navyše, môžete si ho nechať monogramovať!

Ďalšie skvelé nápady na darčeky nájdete v blogovom príspevku Stacey Smithers.

Kredity fotografie: 1. Desať tisíc dedín2. Mercury Owls, West Elm3. Stredne recyklované papierové misky, Acacia Creations4. Gosig Råtta Soft Toys, Ikea5. Faux-trhuskí hádzanie, hrnčiar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *