Ako kombinovať výtlačky ako pro


ochromené vyhliadkou na miešanie výtlačkov? Svoju dôveru s týmto základným náterom. Rozkladáme štyri typické hádanky, keď sa týka ozdoby výtlačkov a pre každú z nich ponúkame opravy istoty.

Tajomstvo: Zostaňte s presne rovnakou paletou

Vyberte si hlavnú tlač – v tejto živej obývacej izbe to bola pruhovaná tapeta. Ďalej vytiahnite hrdinský odtieň: Stripe pútavého koralov tapety sa objaví v čalúnenej tkanine, marockom koberci a dokonca sa objaví na tienidlách. Uschovajte rovnakú kombináciu pre steny, ako aj na podlahu, potom pridajte drámu s kontrastným nábytkom, ako je táto stolička.

Tajomstvo: Vyberte si dve farebné cesty

Zabalenie priestoru do jedného vzoru – tapety, čalúnenie a závesy – je podpisom mnohých štandardných dekorátorov. Ako presne to však robíte súčasným spôsobom? Ak idete úplne-out, vyberte tlač tichým, neutrálnym tónom. Alebo si vyberte dve farebné cesty presne tej istej tlače a tiež ju využívajte vtipným spôsobom, ako je táto stena, ako aj ošetrenie dverí.

Fotograf: s láskavým dovolením spoločnosti Farrow & Ball

Tajomstvo: Zastaví umiestnenie

Hrajte s mierkou aj tónom. V tejto spálni spolupracuje sedem rôznych druhov pruhov, pretože sa rozlišujú od neutrálnych a tenkých po silné aj robustné. Meniť smer. Pruhy čela čela v štýle kliešťov, ako aj kryt obliečok sú vyvážené vankúšom vodorovným pruhom, posteľou prikrývkou, závesmi, kobercami, ako aj maľovaným ošetrením steny. Buďte inovatívni, aby sa cítil súdržný. V tejto spálni sa pruh z závesov pokračuje v ošetrení steny.

Tajomstvo: zem s pevnou látkou

Kvetinové, ako aj geometrické vzory sa môžu prekvitať, ak sa budete držať jemnej bledej palety. V tejto obývacej izbe je hrdina rozsiahla tapety, avšak ďalšie výtlačky s ňou nesúhlasia, pretože existuje typická farebná schéma. Fungujte čalúnené materiály v pevnej farbe, ako je bledomodrá táto pohovka, aby vytvorila pokojný okamih v priestore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *