C-BUS Toolkit Public Beta


Clipsals Software Application Team Team, Duncan Margetts, dnes odhalil prvú verejnú beta beta novej V3 aplikácie Clipsal Installation Software-teraz s názvom „C-Bus Toolkit“.

„Toto vydanie je významným krokom vpred pre CIS, predstavuje približne 2 roky práce pre náš softvér Nedávno boli predstavené vrátane bezdrôtových rozmanitých C-BUS, ako aj jednotiek Dynamic Labeling Innovation (DLT). Okrem toho nám softvérová aplikácia poskytuje mimoriadne stabilnú a výkonnú platformu, ktorá nám umožní rýchlo poskytovať nové a vylepšené funkcie

Pozývame všetkých zainteresovaných jednotlivcov, aby si stiahli a zažili tento softvér. V tejto softvérovej aplikácii bolo dokončené obrovské množstvo testovania, stále však očakávame, že sa nájdu malé chyby. Ospravedlňujeme sa vo vývoji a pozeráme sa dopredu na vaše komentáre, aby sme sa uistili, že tento balík môžeme vziať do dokončenia v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Tréningové príručky, ako aj príručky týkajúce sa použitia sa čoskoro ponúkajú prostredníctvom tohto fóra.

V prípade komentárov k tomuto produktu vás srdečne vyzývame, aby ste prostredníctvom tohto fóra interagovali s tímom pokroku so softvérom, ako aj s tréningom a tímom technickej podpory. Správy o vydávaní musia byť spolu s čo najväčším počtom informácií vrátane vašej verzie systému Windows, verzie nástrojov, ako aj podrobností o tom, ako presne tento problém obnoviť.

Softvérová aplikácia je ponúkaná tu. Je to stiahnutie 23,2 MB. Následné vydania budú zvyčajne výrazne menšie.

V tejto dobe navrhujeme, že ak v súčasnosti využívate C-Gate 1.5 na priemyselnú inštaláciu, ktorú na tomto stroji nenastavíte tento zväzok. Na aktualizáciu týchto stránok v súčasnosti využíva C-gate 1.5, ponúka sa migračný nástroj

Prečítajte si vydanie a stiahnite si tu (vyžaduje sa bezplatná registrácia)

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *