West Village Reno


Po preklopení a kliknutí s mnohými zoznamami som to nakoniec objavil: parmica na nehnuteľnosť. To je pravda, porovnávam tento mestský dom v New Yorku v hodnote 15 miliónov dolárov s osemdesiatym účesom z 80. rokov v hodnote 80. rokov. Prejdite nadol, aby ste zistili, prečo.

Z ulice vyzerá tento obytný alebo komerčný nehnuteľnosť úplne tradične. Majitelia nielenže priniesli späť pôvodnú tehlovú fasádu z roku 1858, ale dokonca maľovali dvere vo vhodne historickej šedej modrej farbe.

Verili by ste, že je to presne ten istý domov zozadu? Ultra-kontemporárne listy skla sú úplne nepredvídané, ale, ako sa spomína, fantastická metóda, ako naplno využívať výhodu juhozápadnej expozície. Na tejto fotografii to nie je viditeľné, avšak odrážajúci bazén zastrčený za živý plot dodáva oveľa elegantnejšiu, trblietavú hranu.

V kuchyni zrnité skrinky stredného tónu udržiavajú atmosféru v polovici storočia, zatiaľ čo medené hrnce sú prízvukom tónového tónu. (Možno tak tón-na tón, ako sa stret?)

Obmedzený jedálenský priestor umožňuje predchádzajúcemu záhradnému dvoru, ale páči sa mi veselosť krbu na drevo (jeden zo štyroch v dome), ako aj farebné tkané stoličky.

Jedna zo štyroch spální má pozoruhodnú sklenenú stenu … rovnako ako to, čo sa javí ako zlatý bosoj na podlahe. Rovnako ako ja som len ja, alebo vyzerá rastlina aj ľavá lôžková lampa v porovnaní s tou posteľou čudne? Hovorte o neskutočnom majetku.

Co si myslis? Páči sa vám spojenie konvenčných, ako aj súčasných, alebo by ste si vybrali iba jedného?

Fotografické kredity: 1-5. Skupina Corcoran

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *