Get Your štýl interiéru On – The Kathryn M. Írsko Bootcamp Experience


Minulý mesiac som išiel do Kathryn M. Írska štýl interiéru Bootcamp v Los Angeles.

To by bolo Kathryn medzinárodne chápaný designer, NOT Kathy bývalý SI Kryt modelu. Jeden Hollywood exec uviedol ku mne, “Veril som, že ste hovoril o dizajne po celú dobu. Bohužiaľ, teraz náš rozhovor skončil ako bytia menej zaujímavé pre mňa. ” rovnako vtipný. Musím ako Hollywood.

Bolo by ťažké vysvetliť balené štvordňovej rutinu v jednom krátkom blogu. Celkovo to bol úžasný zážitok. Bol som veľmi zapôsobilo Kathryn rovnako ako jej tím, Len, Rebecca, rovnako ako Francesca. Zistil som veľa, rovnako ako si užil, ktorý by spĺňal svojich kolegov bootcampers.

Tam bolo len sedem z nás. šesť bolo v rôznych fázach svojej kariéry. Jeden bootcamper mal nový dom. Pre ňu to bola skvelá príležitosť vidieť, ako presne návrhár funguje. Niektoré bootcampers mal tituly v interiéri štýlom, rovnako ako ich vlastné showroomov, zatiaľ čo iní boli samouk, rovnako ako práve začína. Bol to výborný mix.

Ak máte sledovať show Million Dollar dekoratérov alebo ste odhlásil nič o Kathryn chápete, že spoločne s tým, že kvalifikované textílie rovnako ako interiérový dizajnér, ona je úžasná hosť. spokojní sme nejaké ťažké hitters v podnikaní, rovnako ako to hovorí niečo o tom, Kathryn, že každý jej predstavil nám bolo teplo, rovnako ako dolu na zemi.

Seminár bol organizovaný (spojiva, knihy, pečivo!) Máme vynikajúce orechy, rovnako ako skrutky informácií, ako aj poradenstvo o podnikaní dizajne. Tam bol hosťujúci rečníci, ktorí hovorili o špecifikovať priemyslu, branding, vývoj produktov, propagácia, rovnako ako sociálne médiá.

Taktiež sme navštívili rad prestížnych showroomov s Kathryn, ako Lucca, Nathan Turner, Martyn Lawrence Bullard, Peter Dunham, Christopher Farr, Jasper, Pat McGann atď

Martyn to bola naša posledná zastávka showroom. Mal nápoje, rovnako ako vtipy pre nás.

Tam sa znížil čas rovnako (a veľa vína s jedlom). Išli sme na výlet do vôle Rogers špecifikovať park s chorými výhľadom na Pacifik. Bolo to povinné však pekný spôsob, ako začať dlhý deň. Ten deň sme navštívili Kathryn tlačový obchod. Otvorila ju v Los Angeles miesto outsourcingu práce. čas potrebný k ručnej tlačového materiálu nie je vtip, rovnako ako to je dôvod, prečo je to drahé.

Pracovali sme na našu náladu / prezentačné dosky pre našu prácu so vstupom od Kathryn rovnako ako jej tím. Chcel som vytiahnuť moje vlasy, ako som sa snažila čerpať svoje plány podlaží ručne. Našťastie pre mňa, jeden z mojich kolegov bootcampers bol kuchynský kút, rovnako ako kúpeľ designer. Ona ma hovoril dolu z rímsy.

Nemôžem naozaj stať, ktorý vrcholom (bolo ich veľa) z dielne bol môj obľúbený. Môžem konštatovať, som sa vrátil do Ríma pocit nadšení budúcnosti, rovnako ako inšpirovať.

Pre viac informácií o budúcom bootcamps nazerať z Kathryn internetových stránkach.

Kathryn Casablanca Print.

Kathryn show priestor v západnom Hollywoode. Mohol by som stráviť hodiny tam. nádherné tkaniny.

Vyhodiť sušenie medzi obrazovkami.

Tlačového materiálu rúk.

Ako Martyn by povedal, “Zdobenie je úplne vynikajúci!”

Jeffrey Alan Marks, Kathryn M. Írsko, rovnako ako Ross Cassidy. Môj dobrý priateľ Erica bola nesmierne rada, Červené nohavice zastúpené v L.A.

Designing Women turistiku.

Mood / prezentačné tabule.

Látkové vzorky z Kathryn showroome.

Ďalšie snímka Kathryn M. Írska showroome.

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Vrátil som sa do Cali – La Cienega štýl Quarter – Legends 2015May 26, 2015In “AGD”
Io Adoro – Sugar Paper – Los Angeles, CaliforniaNovember 6, 2012In “Design”
Desať rokov späť som prešiel do Ríma, TalianskoAPRIL 4, 2018IN “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *