Spring Room Makeover: Časť 2


Pred niekoľkými týždňami som vám povedal o obývacej izbe, s ktorou som pomohol Cameronovi. Po dni vyzdvihnutia príslušenstva a dizajnových akcentov sa tento priestor spojil. Tu sú fotografie:

Najprv sme vybavili miestnosť s podstatnými väčšími kusmi vrátane pohovky a závesu, predtým, ako som našiel príslušenstvo.

Aby som našiel a vyzdvihol ideálne kusy prízvuku, išiel som po meste v úplne novom Buick Verano a uložil všetko, čo som mohol nájsť v kufri. (Tento blog sponzoruje Buick Verano. Zadajte, aby ste vyhrali viac ako 3 000 dolárov elegantných domácich akcentov!)

Medzi obchodmi som držal Camerona v slučke a požiadal som o jeho zdobenie názoru pomocou môjho mobilného telefónu s užitočnou funkciou pripojenia Bluetooth. (Obe ruky na volante!)

Po návrate s príslušenstvom sme dokončili miestnosť. Luxusné detaily sú to, čo skutočne vyťahuje tento obytný priestor spolu. Moje preferované položky sú konzoly, ktoré lemujú krb – ktorý Cameron zdvihol v Bungalow 5 v New Yorku – a luster z Cocoon Buve.

Tieto zásuvkové jednotky sú optimálne pre skrytie chaotických predmetov a zároveň poskytujú ideálny povrch na zobrazenie zberateľských predmetov. Milujem detail Brickfront.

Luster, ktorý vyrobil Robert Abbey pre Jonathana Adlera, vrhá do vesmíru ohromujúcu žiaru. Vďaka nadčasovému štýlu je nevyhnutnosťou.

V našej fotogalérii nájdete oveľa očarujúcejšie nálezy zdobenia a prezerajte si Camerona a ja v našom online televíznom segmente pritiahnem obývaciu izbu.

Kredity fotografie: Jason Stickley

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *