Crestron predstavuje novú generáciu TSW Touch Screens


Crestron teraz dodáva svoje nové TSW-560, TSW-760, ako aj dotykové obrazovky TSW-1060 Atraktívne výkonné funkcie softvérových aplikácií (vrátane integrácie Sonos) spolu s nádherným hardvérom s nádherným hardvérom Poe pre jednoduché inštalácie …

Crestron, celosvetový líder v oblasti technológie automatizácie špičkových domov, teraz dodáva novú generáciu svojej ocenenej rady dotykových obrazoviek TSW. TSW-560, TSW-760, ako aj TSW 1060 poskytujú silnú novú úroveň výkonu dotykovej obrazovky pre pôžitok z domu a automatizáciu. Okrem toho sú nové dotykové obrazovky ponúkané rovnakým alebo dokonca nižším cenám ako predchádzajúca generácia.

„Dotykové obrazovky Crestron TSW ponúkajú mimoriadny individuálny zážitok, od zvuku po video až po fantastické aplikácie,“ uviedol Byron Wendling, manažér inovácií v spoločnosti Crestron. „V prípade novej generácie sme sa zamerali na pozoruhodne rýchly nový procesor, ako aj na vypočítané vylepšenia, ktoré poskytujú integrátorom, ako aj svojim zákazníkom obrovské výhody.“

Nové funkcie dotykovej obrazovky TSW zahŕňajú:

Ultra Quick Processor-Súčasný TSWS funguje najmodernejší procesor Crestron, ktorý poskytuje úplne novú úroveň výkonu. Spravovanie dotykovej obrazovky, ako aj navigácia je rýchla, ako aj reagujúca, najlepšie pre automatizáciu domu vyrobenú na mieru.

Native Sonos Integration – Iba nové TSW Crestron TSWS dokážu spustiť úplnú aplikáciu Sonos, ako aj rozhranie ideálne na dotykovej obrazovke ako súčasť úplne integrovaného zvukového systému celého domu. Rovnako ako to je len začiatok-vytvorí sa nová generácia dotykových obrazoviek TSW, aby poskytla ešte oveľa viac výnimočnejších aplikácií pre špičkový trh s domom.

Voliteľné CAM, ako aj mikrofón-Na podporu vysoko kvalitných skúseností s video interkomom medzi obyvateľmi v rôznych priestoroch a budovách sa ponúkajú návrhy so vstavanými fotoaparátmi a mikrofónmi.

Podskupné kapacitné tlačidlá – hranica obrazovky teraz obsahuje podsvietené kapacitné tlačidlá, ktoré osvetľujú podľa individuálnych potrieb. Výsledkom je ešte elegantnejší vzhľad a oveľa intuitívnejšia individuálna navigácia

Senzor okolitého svetla – podobne ako prominentné mobilné zariadenia, jas obrazovky a podsvietenie LED sa teraz menia podľa úrovne okolitého svetla v miestnosti.

Zabezpečená možnosť inštalácie – Všetky TSWS sa teraz dodávajú so špeciálnou inštalačnou západkou, ktorá uľahčuje uzamknutie dotykových obrazoviek na svojom mieste.

Ešte oveľa lepší výkon bez prekvapení

Pri modernizácii takejto zásadnej a prominentnej produktovej rady sa spoločnosť Crestron osobitne postarala o to, aby nevykonávala žiadne zmeny, ktoré presne prerušia spôsob, akým integrátori nastavujú, ako aj kompenzačné TSWS. Hladký styling a farby zostávajú rovnaké, rovnako ako napájanie pomocou POE a jednoduchých možností inštalácie.

crestron.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *