Zdobenie extravagantnými zimnými materiálmi


, čo je oveľa lepšia metóda, ako sa stočiť, ako aj tešiť sa z chladných zimných nocí, ako naplniť domov luxusné doplnky, ako sú vankúše, prikrývky, posteľná bielizeň a stolov , extravagantné materiály ako zamat, hodváb, organza, ako aj kašmír? Toto je len niekoľko materiálov, ktoré majú tvar luxusného účtu.

Zamat

Najčastejšie využívaná v dome ako oponné panely, ako aj pohodlná čalúnená tkanina, zamat vo všeobecnosti je bežným materiálom väzby s rezanou hromadou. Priemyselná transformácia spôsobila zamat, okrem mnohých ďalších tkanín, špičkových nákladov efektívnych pre masy, ako aj oveľa oveľa dostupnejšie, ako to bolo v minulosti. Syntetické vlákna sú bežne zodpovedné za mäkkú, lesknú ruku Velvet, avšak zamat, avšak, môže byť tiež vyrobený z prírodných materiálov, ako je hodváb, ľan a bavlna. Velor, francúzština pre „Velvet“, je podobná vzhľadom rovnako ako aj pocitom, ako aj z bavlny, ktorý sa vyrába presne rovnakou metódou ako zamat, má však hustejší, hlbší stoh a ťažšiu hmotnosť. Velveteen sa dá využiť ako náhrada za zamat a je vyrobená presne rovnakým spôsobom, má však kratšiu hromadu.

Pomocou Velvet: Zahrejte svoj prázdninový stôl zamatovým obrusom, prestieraním alebo bežeckou alebo spárujte drevený stôl s stoličkami skĺznutými v teplom, extravagantnom zamate.

Organza

Fine Organza je ľahký, lesklý, číry materiál, ktorý sa bežne vyrába z hodvábu, kde je lacnejšia organza vyrábaná zo syntetických vlákien.

Použitie Organza: Hodváb alebo syntetická organza je vynikajúcou voľbou pre obrúsky alebo stolové topánky, keď chcete na večernú večierok pridať zásah krásy.

Organdy

Organdy sa často zamieňal s organzou, je to podobný vzhľadom, ale zvyčajne sa vyrába z bavlny. Organdy za normálnych okolností nemá rovnaké žiarivé alebo lesk ako Organza, ale bežne sa používa ako pološkvrnené oponné panely.

Používanie organdy: Organdy, ako aj Organza stuhy sú vhodné na zálievku darčekov pre dovolenky.

Kašmír

Cashmere je vlákno získané od Kašmírskej kozy v Tibete v Mongolsku, Číne, Indii aj na Blízkom východe. Mnoho často využívaných pre svetre, pánske oblečenie a kabáty, Cashmere sa tiež začlenilo do domáceho dekorácie. Prikrývky, hodí, ako aj obliečky na obliečkach vyrobené z kašmíry v pekných zemských tónoch okamžite zahreje priestor.

Pomocou kašmíry: Vyhoďte kašmírovú prikrývku alebo hodte červenú alebo zlato na stoličku alebo na pohovku.

Hodváb

Jedným z najluxusnejších, dekadentných tkanín, hodvábu je prírodné vlákno z Číny. Vytvára ju priadka morušovej v budove svojho kokona. Aj keď hodváb má hladkú ruku, zaberá vlhkosť, vďaka čomu je v lete v lete skvelá aj teplá v zime – len ideálne na zdobenie moderných sviatkov.

Pomocou hodvábu: Hodvábny obkladový kryt je najlepšou fóliou pre mrazivú noc. Spárujte so zamatovými vankúšmi pre mäkké trblietavé lôžko.

Nájdite v našom sprievodcovi oveľa viac zimných štýlov a koncepty zdobenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *