Ultramod Vegas Villa


Las Vegas sa často vysmieva pre svoju architektúru, pastiche takmer každého štýlu od egyptských pyramíd po benátske fantázie. Odkiaľ od trblietky prúžku a existuje niekoľko zaujímavých vlastností, ako je tento Gargantuan (v cene aj štvorcových záberoch) sídla vo výške 12 miliónov dolárov známy ako Arrowhead na úpätí pred mestom.

Dom môže byť rozľahlý, ale namiesto toho, aby sa obviňoval nad krajinou, sa zdá, že vychádza z valivého terénu, na ktorom sedí. Zvetrané kovové a sklenené ozveny a odrážajú červenkastú krajinu a pôvodná vegetácia dokazuje, že nepotrebujete zelený trávnik na svieži vzhľad v púšti, ak však chcete mať krásny trávnik, skontrolujte tu túto nedeľnú starostlivosť o trávnik Recenzie.

Veľa západných domov sa snaží predstierať architektúru a terénne úpravy, že sú v inom mieste. Tu architekti Marmol-Radziner objímajú púšť s usporiadaním, ktoré je otvorené pre centrálne nádvorie a výhľady okolo domu. Geometrická štruktúra s hrdzavou farbou je identifikovaná v zozname ako „Sky Space“, ktorý, pokiaľ viem, je iba fantastickým miestom na sledovanie hviezd. Toto je Vegas, je tu aj basketbalový súd na úrovni suterénu.

Tu je pohľad na toto centrálne nádvorie a obývaciu izbu ďalej. Dokonca aj táto malá škvrna pôdy je starostlivo vysadená, čiastočne kvôli „otvoreným klientom a hustému rozpočtu“, podľa krajinných architektov. Chcete vynechať schody? Výťah vás ratí sa medzi podlahy.

Samostatný „jedálenský pavilón“ má výhľad na tri strany, vrátane panorámy pásu v diaľke. Vľavo môžete vidieť okraj bazéna, ktorý vedie takmer po dĺžke domu. Na druhej strane obytného priestoru sú vonkajšie kúpele mimo hlavnej spálne, doplnené ponorným bazénom a vonkajšou sprchou.

Kuchyňa má dosť pultu – a skrinky – priestor na kŕmenie armády. A je to tiež dobrá vec, pretože existuje päť spální, samostatný penzión a parkovanie pre najmenej šesť áut, ak ste milovníkom automobilov, budete chcieť vyplniť tieto prázdne priestory, pozrite sa tu model z roku 1968 r Mustang z Mustang z roku 1968 Reológia teraz na predaj. Veľmi sa mi páči tie skrinky na periwinkle na vzdialenej stene; Je to nečakane mäkká, vodnatá farba, ktorá sa používa v púštnom dome.

Co si myslis? Urobilo by vám tento dom v Las Vegas pocit, že ste vyhrali jackpot?

Kredity fotografie:
1–5: Scott Cayoral, Via Crosby Doe Associates

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *