ComfortClick predstavuje Colibri-prvé centrum Z-Wave pre odborné pracovné miesta


ComfortClick zaviedlo to, čo fakturuje ako prvé centrum Z-Wave určené pre priemyselné aj rezidenčné projekty. Colibri umožňuje integrátorom systémov a domácich majstrov integrovať Z-vlnu s inými štandardmi trhu.

V súčasnosti je Z-Wave stále prevažne využívaná iba v rezidenčných projektoch. Ako Wise House ide hlavným prúdom, dopyt po bezdrôtových systémoch sa zvyšuje aj pre priemyselné pracovné miesta, ako sú hotely, školy a nemocnice. Softvérová aplikácia spustená na väčšine jednotiek Central z Wave Central nie je určená na využitie v priemyselných projektoch. ComfortClick plánuje vyplniť tento priestor svojím centrom Colibri.

Colibri sľubuje podporu pre Z-Wave, Modbus, Bacnet, Asistent Google, Amazon Alexa, Sonos, Samsung Wise TV, LG Wise TV, Philips Hue, IP kamery, DSC, Paradox, Satel, Kodi, Worldwide Caché, Irtrans, TCP/IP Zariadenia, Fronius a Foobot.

Jednotlivci Colibri môžu upravovať vlastné individuálne rozhranie vrátane skutočných rozložení budov, priestorových fotografií, vlastných ikon, farieb atď., Pokročilú automatizáciu s rôznymi úlohami automatizácie, racionálnych operácií, plánov, scén, ako aj protokolovania údajov.

Viac informácií nájdete na www.comfortclick.com

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1

AEOTEC Multisensor 6, Z-Wave Plus 6-v-1 pohyb, teplota, vlhkosť, svetlo, UV, Vibrácia senzor …

281 recenzií

42,87 GBP

kúpiť na Amazone

2

Aeotec House Energy Meter Gen5, Z-Wave Plus Wise Monitor využívania elektrickej energie, správa o skutočnej časovej energii …

75 recenzií

87,13 GBP

kúpiť na Amazone

3

Aeotec Z-Stick Gen5 Plus, Z-Wave Plus USB na výrobu brány Z-Wave, Zwave Hub Controller Pro 2020 …

12 recenzií

71,50 GBP

kúpiť na Amazone

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest3
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *