WebBrick Competition


WebBrick Competition – Vyhrajte vynikajúci webbrick z O2M8.com

O2M8 láskavo venoval WebBrick ako cenu pre našu súťaž. Toto je plná vývojová rada v hodnote viac ako 350,00 GBP! Konkurencia je základná. Stačí prísť so zaujímavým nápadom, ako by ste využili WebBrick v plánovanom projekte automatizácie domácnosti.

Možno by ste použili systém na riadenie nového akvária, pričom rýchlosť čerpadla nastavila rýchlosť čerpadla pomocou rotačného vstupu spoločnosti WebBrick a zároveň monitorovala teplotu vody pomocou digitálnych teplotných sond Dallas. Možno by ste ovládli svoje ústredné kúrenie pomocou siete alebo mobilného telefónu … jednoducho pripravte svoj návrh a potom ho zverejnite ako odpoveď na toto vlákno na fórach …

Súťaž WebBrick

Ste bezplatný na príspevky alebo fotografie, ktoré sprevádzajú váš nápad, tým oveľa podrobnejšie, tým lepšie.

NB – Používatelia sa musia pred uverejnením záznamu prihlásiť na fórach, aby sme vás mohli kontaktovať e -mailom, ak ste víťazom. Ak sa chcete pripojiť k týmto fóram, potrebujete bezplatný účet (nezdieľame váš e -mail ani žiadne ďalšie podrobnosti s akýmkoľvek treťou stranou!) Kliknutím sem sa pripojte.

Pravidlá – môžete zadať viackrát, ako si želáte. Sudcovia udelia cenu podriadeniu, ktoré považujú za najlepšie. Rozhodnutie sudcov je konečné. Nie je k dispozícii žiadna alternatíva hotovosti. Cena má 12 -mesačnú záruku. Dátum uzávierky prihlášok je 31. marca 2005. Víťaz bude vyhlásený pred koncom apríla 2005. Cena bude zverejnená víťazovi.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *