D-Link Tiny Wi-Fi Smart Plug môže naplánovať vaše zariadenia


D-Link nedávno zaviedla MyDLink Tiny Wi-Fi Smart Plug (DSP-W118) do svojho inteligentného domáceho sortimentu.

Nastaviť

Rovnako ako mnoho inteligentných technológií v dnešnej dobe je spoločnosť Setup prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a akonáhle je zariadenie vo vašej sieti Wi-Fi (802.11n/g, WPA/WPA2), potom je ľahko prístupné odkiaľkoľvek na svete s prístupom na internet.

Malý

Toto je nový menší dizajn inteligentnej zástrčky od D-Link, ktorý umožňuje jeho použitie v dvojitej zásuvke bez blokovania druhej zásuvky (60 x 60 x 65 /84 mm vrátane hrotov).

Tlačidlo na vrchu umožňuje lokálne ovládanie a je tu aj LED stavu.

Za čo?

Takže, na čo je to? Čo tak použijete na vytvorenie plánov pre vaše zariadenie na automatické zapnutie alebo vypnutie v požadovanom čase.

Zásuvka môže prepnúť maximálne zaťaženie 3 120 wattov a D-link hovorí, že samotné zariadenie spotrebúva menej ako 3 watty.

Integrácia

Smart Socket podporuje aplikáciu MyDLink pre zariadenia iPhone, iPad a Android.

Hlasové ovládanie môžete pridať pomocou Amazon Alexa alebo asistenta Google a integrácia je k dispozícii pomocou IFTTT.

D-Link Tiny Wi-Fi Smart Plug (DSP-W118) má dvojročnú záruku a je teraz k dispozícii.

142 recenzií

D-Link DSP-W118/B-Tiny Wi-Fi Smart Plug Compatibile s Alexa a Google Home a IFTTT, diaľkové ovládanie pomocou aplikácie MyDLink, Timer and Hesnos, funkcia 13A hodnotená-UK verzia

Táto inteligentná a prenosná zástrčka sa pripája k vášmu domácemu Wi -Fi. Jednoducho pripojte akékoľvek domáce zariadenie a ovládate ho pomocou aplikácie MyDLink MyDLink v telefóne alebo tablete, či už ste doma alebo na cestách.
Zapnite alebo vypnite z telefónu a automatizujte akékoľvek spotrebiče, aby ste pohodlne obchádzali svoj rozvrh. Zobuď sa na vôňu varenia kávy, nabite svoje zariadenia na diaľku, zapnite čokoľvek z pohovky alebo poznať večeru, ktorá sa uvarí skôr, ako budete doma.
Vytvorené tak, aby ste boli úhľadní a diskrétni vo vašom dome. Jeho kompaktné puzdro naznačuje, že dve z týchto inteligentných zástrčiek sa zmestia bok po boku v dvojitých zásuvkách.

dostať sa na Amazon

Dlink.com: K dispozícii od Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest4
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *