Automatizovaný dom 2.0 – #12 Loxone napája náš nový inteligentný dom!


Pokryli sme produkty Loxone Smart Home Products vzhľadom na to, že rok 2011 a vždy som sa na systém pozrel s závislým okom. Takže som veľmi nadšený, že môžem oznámiť, že v novom automatizovanom dome 2.0 budeme namontovať podrobný systém loxone!

Pravdepodobne to nebude prekvapenie, že sme si vybrali Loxone, ak ste sledovali spolu s našou nedávnou cestou do Rakúska a náš pobyt v dome Teshow

Táto skúsenosť bola mimoriadne prospešná a moja lepšia polovica, ktorá má nulový záujem o techniku, videla všetky výhody správneho inteligentného domáceho systému. Je skutočne taká extatická ako ja, aby som inštalovala Loxone v novom dome.

Prečo loxone

Dve desaťročia, v ktorých sme žili v našom poslednom dome, určite upevnili môj názor na technológiu domácej automatizácie, keď som v priebehu rokov vyskúšal množstvo rôznych inteligentných domácich systémov.

Loxone miniserver

Zatiaľ čo niektoré výrobky boli skutočne prospešné (tu sú tie, ktoré sme si vzali so sebou), veľa ďalších prinieslo frustráciu a sklamanie. Ako môže technológia, ktorá je vytvorená na zjednodušenie našich životov a šetriť čas, tak často robia presný opak? Zlyhania hardvéru, nekompatibilita, krátka výdrž batérie spolu so všetkými všeobecnými drotármi, ktoré sú potrebné na udržanie práce, často sa sprisahali, aby bolo ťažké žiť.

Tentokrát chceme niečo oveľa profesionálnejšie, spoľahlivejšie a nenápadné. A tiež niečo, čo má vstavanú oveľa originálnejšiu automatizáciu, a nie iba diaľkové ovládanie.

Väčšina inteligentných domácich nastavení spadá z problémov s integráciou. Pamätajte, že dokonca aj výber relatívne otvoreného „štandardu“ nezaručuje kompatibilitu.

Takže v priebehu rokov som prišiel vidieť patentovanú povahu Loxone, aby bol jednou z jeho najväčších silných stránok. Sú to výrobky, ktoré sú zaručené, že budú spolupracovať, bezproblémové.

Plány

Počas fáz plánovania nášho projektu sme úzko spolupracovali s Loxone Partnerom Scottom McMurrayom ​​z spoločnosti Epitome Living. V budúcom príspevku budem hovoriť oveľa viac o Scottovi a stelesneniu, ale zatiaľ môžem povedať, že bolo úžasné, že som ho mohol odraziť nápady a využiť všetky jeho oslnivé odborné znalosti Loxone.

Nabudúce

Takže sme, vzrušujúce časy pred nami. V nasledujúcich týždňoch bude veľa hĺbkových článkov Loxone, keď dokončíme plány pre systém a pracujeme na prvej a druhej opravy. Zatiaľ však sledujte nás na Instagrame, aby ste sa uistili, že vám nič neunikne.

www.loxone.com

Nezabudnite sa pozrieť na náš Instagram, aby ste sledovali projekt, prečítajte si zvyšok automatizovaných článkov blogov Home 2.0 a nájdite odkazy na všetky produkty, ktoré sme použili v našej budove.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest5
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *