Víkendová motivácia – Garning Doré Studio v Balete NYC


Mám vždy rád balet, ale nikdy nevybral triedu. Veril som, že som bol tiež krátky. Jediná tanečná trieda, ktorú som urobil, bol súčasný tanec na vysokej škole.

V poslednej dobe som verením pri registrácii pre triedy. Takže čo keď som len 5.2 “? Mám rad kamarátov, ktorí užívajú dospelé baletné triedy, ako aj oni sa o nich rave.

Hrám tenis, rovnako ako som hral športu celý život. Požiadal som, aby sa veci trochu zmiešili, najmä ako som starší. Snažil som sa jogu, rovnako ako roztrhol šľachy v mojom zápästí s najväčšou pravdepodobnosťou, pretože som nebol schopný zamerať sa na túto úlohu po ruke. Bolo to mimoriadne nepríjemné zranenie. Počas tried jogy bola moja myseľ vždy pretekala, veriť o všetky veci, ktoré som musel urobiť. Nikdy by som nemohol relaxovať. Mal som presne rovnaké problémy, keď som sa snažil pilates.

Možno Balet je spôsob, ako ísť. Kombinuje atletizmus s umením, rovnováhou, agilitou, vytrvalosťou, ako aj mentálnym zameraním. Uvidíme, čo sa stane.

Keď som sa dnes ráno zobudil, ako aj najnovší príspevok videl, musel som ho okamžite poslať na moju balet-milujúci kamaráti. Štúdio bolo pozvané, aby išli do Baletu New Yorku, keď sa pripravili na otvorenú noc zimnej sezóny.

Tieto intímne obrázky sú tak nádherné, rovnako ako inšpirujúce. Ak chcete zobraziť viac, kliknite na blog Ganence.

Buon víkend!

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Život v Ríme – môj pokus o baletné triedy na “Fame” Schoolfebruary 11, 2015in “Art”
Víkendová motivácia – Helmut Newton Display v Palazzo delle Esposizionimarch 22, 2013in “Art”
Štýlová jednoduchosť – biela Jeansjune 2, 2014in “Anguilla”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *